REKLAMA

Żelazno - piękne i aktywne

Po trzech przeglądach na czele klasyfikacji konkursu „Piękna i aktywna wieś gminy Kłodzko” był Marcinów (29,24 pkt) , a tuż za nim Starków i Morzyszów. Po ostatnim przeglądzie sytuacja w czołówce uległa zmianie. Na pierwsze miejsce wskoczyło Żelazno.

Marcinów był drugi, a trzecie Krosnowice. Zwycięzców konkursu poznaliśmy 26 sierpnia podczas dożynek na plaży w Gorzuchowie. W konkursie brało udział 35 sołectw należących do gminy Kłodzko. 12 najlepiej ocenionych dostało nagrody finansowe. Dodatkowo nagrodzono jeszcze trzy wioski (patrz ramka z wynikami).
Zwycięzcy konkursu Piękna i aktywna wieś :
1. Żelazno – 10 tys. zł
2. Marcinów – 8 tys. zł
3. Krosnowice – 6 tys. zł
4. Ołdrzychowice – 5 tys. zł
5. Starków – 4,5 tys. zł
6. Podzamek – 4 tys. zł
7. Szalejów Górny – 3,5 tys. zł
8. Jaszkowa Górna – 3 tys. zł
9. Bierkowice – 2,5 tys. zł
10. Jaszkowa Dolna – 2 tys. zł
11. Szalejów Dolny – 1,5 tys. zł
12. Wilcza – 1 tys. zł
Trzy wyróżnienia po 1000 zł otrzymali: Podtynie, Morzyszów i Rogówe

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Żelazno - piękne i aktywne

Zakończyła się sprawa, jakiej jeszcze nie było. Na ławie oskarżonych zasiadało 36 osób.

Nie mają sklepu, ani przystanku autobusowego. Przez wioskę przejeżdżają pociągi, ale się w niej nie zatrzymują. Zabłocie, wioska leżąca zaledwie kilometr od Bystrzycy Kłodzkiej, to zupełnie inny świat...

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×