REKLAMA

Byliśmy hojni

367 tys. zł zebrano podczas finału WOŚP w powiecie kłodzkim. W samym Kłodzku do puszek z czerwonym serduszkiem wrzucono 77 tys. zł.

Ani ataki na Jurka Owsiak, ani to, że niedziela nie była handlowa nie wyhamowały ORKIESTRY. Znowu byliśmy hojni i znowu padły rekordy.
27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się wynikiem 92 mln zł. To o 11 mln zł więcej, niż przed rokiem. Nie zawiedli mieszkańcy powiatu kłodzkiego. Oni do puszek WOŚP wrzucili 367 tys. zł, czyli o prawie 40 tysięcy więcej niż przed r o k i e m . Kwestowano i bawiono się w domach k u l t u r y, świetlicach wiejskich, szkołach a nawet domach opieki społecznej. Pieniądze zbierały kilkuletnie dzieci i 82-letni harcmistrz z Kłodzka, o którym TVN zrobił materiał (czytaj w ramce). W Kłodzku udało się zebrać 77 tys. zł, ale.. - Mam nadzieję, że po końcowym rozliczeniu to będzie okrągłe 80 tys. zł – zapowiada Bogusława Petrecka, szefowa kłodzkiego sztabu WOŚP (Szkoła Podstawowa nr 6). - Serdecznie dziękuje wszystkim mieszkańcom, którzy wyszli z mieszkań, żeby wesprzeć Orkiestrę, wolontariuszom i ich opiekunom, darczyńcom, sponsorom, pracownikom KOK-u oraz całej ekipie mBanku – dodaje.
Tyle zebrały nasze sztaby
Kłodzko – 77 tys. zł
Nowa Ruda – 43,1 tys. zł
Stronie Śląskie – 37,8 tys. zł
Duszniki-Zdrój - 32,7 tys. zł
Polanica-Zdrój - 30,5 tys. zł
Międzylesie - 27,6 tys. zł
Bystrzyca Kł. - 23,8 tys. zł
Lądek-Zdrój - 23,5 tys. zł
Kudowa-Zdrój – 22.6 tys. zł
Szczytna – 19,7 tys. zł
Ołdrzychowice – 18,5 tys. zł
Radków – 10,7 tys. zł
RAZEM 367 tys. zł

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Byliśmy hojni

foto: dolny-slask.org.pl

Stowarzyszenie Przyjaciół Bystrzycy Kłodzkiej wystąpiło w sprawie miejskiego kąpieliska na Górze Parkowej do konserwatora zabytków. Jest już decyzja: basen nie zostanie wpisany do rejestru zabytków

foto: ilustracyjne
pixabay.com

Gmina Kłodzko wciąż ma ujemny przyrost naturalny.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×