REKLAMA

Lewy tir z odpadami

Ludzie nie dali zrzucić śmieci. Powiadomili Inspekcję Transportu Drogowego.

Inspektorzy z kłodzkiego oddziału dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego przeprowadzili kontrolę ciężarówki przewożącej odpady parafiny oraz podobnych substancji. Tir należał do przewoźnika z gminy Kobierzyce. - Pojazd został poddany kontroli po tym, jak jego kierowca nie był w stanie wyładować odpadów przy użyciu samowyładowczej naczepy i ugrzązł. Mieszkańcy, widząc całą sytuację, zaalarmowali inspektów ITD, a jednocześnie zorganizowali się, aby uniemożliwić wyładunek podejrzanego ładunku – informuje Wiesław Ziemianek, kierownik oddziału ITD w Kłodzku. Kontrola przeprowadzona przez „krokodyle” wykazała wiele nieprawidłowości, między innymi, że kierowca nie posiada prawa jazdy kategorii C+E oraz żadnych dokumentów potwierdzających pochodzenie ładunku oraz uprawnienia przedsiębiorcy do wykonywania przewozu drogowego. Przewożone odpady chciał zrzucić na teren powyrobiskowy w sąsiedztwie byłej cegielni Leszczyna w Kłodzku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Lewy tir z odpadami

Obrazek użytkownika zdzislawa
  • zdzislawa
  • 11-01-2020

Nie pierwszy raz próbują wrzucić nam ,,kukułcze jajo".Prywatni właściciele terenu wyrobisk po to je kupli aby zarobić a na odpadach jest pewnie dobry zarobek i przynajmniej 2 razy już się udało. Cała ,,syntetyka" z Szalejowa już tam leży zasypana ładnie.

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na klodzko24.eu
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×