REKLAMA

Koziołek Matołek w Minieurolandzie

Festiwal Nauki, Eksperymentów i Doświadczeń w Minieurolandzie

Zapraszamy dzieci i dorosłych w weekend 5-6 sierpnia 2017 r. do udziału w Festiwalu Nauki, Eksperymentów i Doświadczeń. Partnerami wydarzenia będą: Mini Naukowiec z Ząbkowic Śląskich oraz Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka z Pacanowa.

W czasie imprezy będziemy wspólnie odkrywać prawa chemii i fizyki, poznawać ciekawostki i tajemnice z różnych dziedzin nauki oraz ze świata bajek. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli uczestniczyć w ciekawych konkursach i zabawach z atrakcyjnymi nagrodami. Mini Naukowiec będzie przeprowadzał interaktywne warsztaty naukowe, których uczestnicy zamienią się w prawdziwych naukowców i będą samodzielnie wykonywać bezpieczne doświadczenia. Każdy kto śledził przygody Koziołka Matołka dobrze wie, że czas z nim spędzony będzie naprawdę zaczarowany. Ten niezwykły bohater był już w Ameryce, Chinach, Afryce, Afganistanie, na Księżycu… ale nie było go jeszcze w Minieurolandzie. Goście parku będą mieli niebywałą okazję, aby wspólnie z nim zdobywać wiedzę, rozwijać wyobraźnię i zdolności manualne oraz udać się na spacer pośród miniaturowych budowli i zachwycającej roślinności.

Głównym celem imprezy jest edukacja poprzez zabawę oraz promocja nowoczesnej i kreatywnej edukacji. Festiwal jest okazją do poznania fascynującego świata nauki i eksperymentów, w którym dzieci i ich rodzice mogą poszukiwać, badać, analizować, niekiedy popełniać błędy – a dzięki temu bezpośrednio doświadczać praw rządzących światem.

Nie zwlekajcie i pozwólcie się zabrać w niezwykłą podróż do świata wiedzy, w którym doświadczenia pozwalają zrozumieć prawa natury oraz skutecznie udowadniają, że edukacja może być naprawdę ciekawa!

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Koziołek Matołek w Minieurolandzie

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×