REKLAMA

Zostałem sam, a dramatu nie ma

Marian Gancarski, właściciel Skansenu Mini ZOO w Wambierzycach wysłał do nas list, w którym zapewnia, że jego zwierzętom nie dzieje się krzywda, burmistrz Bednarczyk kłamie, a on został ze wszystkim sam.

- Otóż żadnego dramatu nie ma. Zwierzęta mają odpowiednie wybiegi i pod dostatkiem karmy, a czasem i nadmiar - tak właściciel wambierzyckiego skansenu komentuje doniesienia o złym stanie jego zwierząt, o których poinformowali nas czytelnicy. - Problemem pozostaje stan ogrodzeń, które wymagają generalnego remontu. Niestety brak funduszy na razie na to nie pozwala - dodaje właściciel skansenu.
Burmistrz plecie głupoty
Marian Gancarski twierdzi też, że nieprawdą jest to, że Jan Bednarczyk proponował mu jakąkolwiek pomoc. - Burmistrz plecie głupoty i mówi nieprawdę. Mówi, że wyciągnął pomocną dłoń. Tak, ale tylko na przywitanie. 17 lat temu, kiedy to po raz pierwszy został wybrany burmistrzem, a jego pierwszym z posunięć było zamknięcie drogi do skansenu - twierdzi Marian Gancarski. – Na skutek protestów wielu instytucji oraz przewodników turystycznych burmistrz odstąpił od zamykania drogi. Nie mniej jednak przez jakiś czas namawiano mnie w radkowskim ratuszu, abym zakupił konia oraz bryczki i dowoził turystów do skansenu - dodaje właściciel. Jan Bednarczyk mówił nam, że proponował m.in. przebudowę pawilonów wystawienniczych i że nie ma dojścia do właściciela skansenu, z czym Marian Gancarski w ogóle się nie zgadza. - Nieprawdą jest to, co mówi burmistrz, że nie ma do mnie dojścia. Nie siedzę ani w więzieniu, ani nie jestem na wygnaniu, jak również nikt mnie nie odizolował od społeczeństwa. Prowadzę normalną działalność gospodarczą, spotykam się z ludźmi i turystami, choć ze względu na chorobę i stan zdrowia moja aktywność jest nieco ograniczona - wyjaśnia Marian Gancarski. - Prawdą jest, że skansen jest trochę zaniedbany, ale przez te wszystkie lata działalności nie otrzymałem od nikogo pomocy finansowej. Koszty utrzymania i opłaty są niewspółmierne do wpływów, a w ostatnich latach ruch turystyczny w regionie zmalał - dodaje właściciel skansenu.
Zostałem sam
Marian Gancarski nie ukrywa, że to, co było zrobione 20 lat temu wymaga wymiany i naprawy, ale na to potrzebne są pieniądze. Na koniec podkreśla, że rzeczywiście został z tym wszystkim sam.
Po kontroli inspektora
Po niepokojących informacjach o stanie zwierząt, wambierzycki skansen odwiedzili inspektorzy z Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Bystrzycy Kł. - Byli tam nasi inspektorzy i wydali zalecenia dotyczące osiołka i Daniela. Później ponownie pojechał tam doktor w towarzystwie lekarza wolnej praktyki. Osiołkowi zalecono korektę kopyt, którą wykona kowal. Jednak ze względu na to, że powinna ona być wykonana wcześniej, teraz wada będzie usuwana stopniowo - relacjonuje Agnieszka Rafałowicz z Inspekcji Weterynaryjnej Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Bystrzycy Kł. - Osiołek stoi na miękkim terenie i nie ma gdzie naturalnie tych kopyt zdzierać - dodaje inspektor. U Daniela zdiagnozowano ropień, jednak ze względu na fakt, że będzie on miał małe, a ropień nie powoduje cierpienia zwierzęcia, od zabiegu odstąpiono. - Zabieg zagrażałby życiu i zdrowiu matki i dziecka. Przeprowadzony teraz mógłby wyrządzić więcej szkód - twierdzi Rafałowicz. Inspektorzy zapewniają, że zwierzęta będą pod ich nadzorem, a za ok. 6-8 tygodni osiołka ponownie odwiedzi kowal.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (28): Zostałem sam, a dramatu nie ma

Obrazek użytkownika Kama35
 • Kama35
 • 19-06-2019

Zamiast pomagać to potrafią tylko zatruwać życie ,moje dzieci uwielbiają to miejsce jesteśmy tam kilka razy w roku. Ludzie jak mają gadać niech każdy da coś od siebie i już będzie lżej właścicielowi . Zapewne pomoc też się przyda pozdrawiam
Obrazek użytkownika Lotta
 • Lotta
 • 19-06-2019

Właśnie pomagać , i błysnąć udzielając pomocy , by wzbudzać zachwyt mieszkańców , taki powinien być polityk który chce rządzić do 100 lat a może i dłużej . Nigdy nie jest za pózno by zrobić coś dobrego , szczególnie gdy ma się kasę i władzę z diamentu można i wykrzesać brylant , wiek nie ma znaczenia liczy się działanie , czyn i skuteczność i mądrość , ważne jest w toczeniu króla mieć mądrych i dobrych otwartych na ludzi i cały świat doradców .
Obrazek użytkownika Lotta
 • Lotta
 • 19-06-2019

A dlaczego poseł N z PO znany z kontrowersyjnych wypowiedzi nie jest już posłem , może dla równowagi i o nim napiszecie i czy to prawda że były znany poseł nie zapłacił podatków , też liczonych w milionach , a kto jest bossem narkotykowym w kotlinie , piszcie i o tych , dla równowagi
Obrazek użytkownika Yzx
 • Yzx
 • 19-06-2019

No nieźle... ten skansen i zoo to chyba drugs najpiękniejsza okaza Wambierzyc !
Obrazek użytkownika Do lotta
 • Do lotta
 • 19-06-2019

Lotta a wiesz gdzie jest Stronie i co tam leczą ?Przykre co piszesz zwykle klamstwa wciskane przez TVP obrażasz ludzi ,nie widzisz zła wielkiego co czyni dobra zmiana ,zaślepienie .Piszesz raz chwaląc dobra zmianę a drugi raz atakując rozdwojenie to twoje chore pisanie .jest tak jak cały PiS raz chwała a drugi raz nagonka .Radzę udać się do Stronia i rozpocząć leczenie
Obrazek użytkownika Do lotta
 • Do lotta
 • 19-06-2019

Lotta a wiesz gdzie jest Stronie i co tam leczą ?Przykre co piszesz zwykle klamstwa wciskane przez TVP obrażasz ludzi ,nie widzisz zła wielkiego co czyni dobra zmiana ,zaślepienie .Piszesz raz chwaląc dobra zmianę a drugi raz atakując rozdwojenie to twoje chore pisanie .jest tak jak cały PiS raz chwała a drugi raz nagonka .Radzę udać się do Stronia i rozpocząć leczenie
Obrazek użytkownika Lotta
 • Lotta
 • 19-06-2019

Lotta to ty się lecz , nie obrażaj ludzi , nie wyzywaj , nie kłam i nie podszywaj się . wasza propaganda jest bezsensowna .
Obrazek użytkownika Adam
 • Adam
 • 19-06-2019

Prawdę mówi Lotta , a prawda boli , boli , jak się ogląda komisję Amber , to Stronie pełne .
Obrazek użytkownika Kazik
 • Kazik
 • 19-06-2019

Lotta ,Adam ,Grześ to ten sam człowiek z Stronia ..Widzi dżazgę w czyimś oku a belki w swoim nie .Chory z urojenia człowiek ,rozumiem wszystko ale tak być ślepym i głuchym nie widziałem KOMUNO WRÓĆ to jest styl twój .Chrześcijaństwo tak dekalog tak ,co to za chrześcijanin który sieje podziały i nienawiść ? jak to czyni Prezes ? co to za katolik który wyznaje zasadę dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie . Adam zmień lekarza bo ten tobie szkodzi .Raz za PiS A RAZ PRZECIW
Obrazek użytkownika Grześ
 • Grześ
 • 19-06-2019

Kazik to lotta i inni Grześ z Stronia , głupoty pisze i prześladuje , dlaczego cię tak boli ustawa anty -lichwie ??? To jest dzielenie ludzi , gdy taka ustawa wyszła to jest głupie , a może chciałbyś Kaziu żeby było tak jak było , i hulaj dusza piekła nie ma , dzielenie ludzi to pucz który widzieliśmy po przegranych wyborach , bezsensowny i agresywny , kompletny odlot , a lichwa kona i krzyżyk jej na drogę Amen .
Obrazek użytkownika Renia
 • Renia
 • 19-06-2019

Jakim cynikiem trzeba być ?by wierzyć TVP ?mówisz i oni mówią i pokazują wiarę a kłamstwa intrygi na każdym kroku .Amber to zło ?SKOK jeszcze większy skok na kasę podatników i zero reakcji zero komisji .Dlaczego ?czego się boją .czy wyrok na aparatczka 1 rok to jest wyrok i czy byłby gdyby nie afera PCK ? A Kłodzko ,kogo poparła obecna władza ,ślepa była ile zła wyrządził ich kandydat ,nie ślepa tylko takich potrzebują ,iście styl Stalina przykre ale prawdziwe. Pajac pod wieloma nicami pisze co mówi propaganda nienawiści kłamstwa .Tak zło trzeba zwalczać ale każde a nie to co im pasuje i te paski nienawiści wyroki .Gebels propaganda .
Obrazek użytkownika Kazik
 • Kazik
 • 19-06-2019

Baranie kiedy pisałem że lichwa jest dobra .to jest styl kłamstw i podsycanie .Lichwa to zło ! 2005 r ustawa dała lichwie amunicję ok ze się opamiętali ok .Piszesz pod wieloma nicami a potem to nie ja .idź się leczyć baranie kłamliwy szczekaczu .sam pisałeś ze ci płacą za ta propagandę nienawiści .
Obrazek użytkownika Jekc
 • Jekc
 • 19-06-2019

Świetna jest tvp , szczególnie tvp info , oni pierwsi ruszyli problem z dziką reprywatyzację , odkrywają karty , ukazują co jest grane , super nareszcie dziennikarstwo , rzeczowo opracowane tematy , ludzie mówią , nic nie jest przemilczane , prawdziwa tv , realne problemy , oglądam od rana do wieczora , nie ma lepszej w Polsce , wciąga , chce się ją oglądać na okrągło o każdej porze roku , w dzień i w nocy , rano i wieczorem , wiele tematów ma swój dalszy ciąg , między innymi nowa ustawa antylichwiarska , która , już , już za chwilę zacznie obowiązywać , bardzo mądre i dobre decyzje PIS- u ,
Obrazek użytkownika Lotta
 • Lotta
 • 19-06-2019

Agresywny Kaziu może ci płacą sam jesteś baranem , nie pij tyle bo widać że się cofasz .
Obrazek użytkownika Edek
 • Edek
 • 19-06-2019

Kazik , nikt ci nie wciska tu że lubisz lichwę , chyba ci się coś poplątało , może pomyliłeś fora .
Obrazek użytkownika Kazik Lichwan
 • Kazik Lichwan
 • 19-06-2019

Tak Baranie ,wybaczcie mi ,ten gostek nawet gdy jest temat nie związany włącza propagande gebelsowska i jak tu się nie denerwować .Piszesz raz za PiS raz przeciw a wmawiasz ze to ja .Baranie zawsze pisze Kazik a teraz dodałem nazwisko tak związane z Lichwa ale jestem za ściąganiem bandytów .Mniej odwagę podpisz się ? Ale ty tego nie zrobisz tchórzu . Radzę tobie nie pij i nie ćpaj tyle .Sam baranie pisałeś ze tobie płacą .Mnie nikt nie płaci .
Obrazek użytkownika Grześ
 • Grześ
 • 20-06-2019

Nigdy Kaziu baranie nie pisałem że mi płacą , kłamiesz jak stary esbek , chciałbyś , chciał , i nie piję , wiadomo morda pijana Polska przegrana , nie podszywaj się Kaziu więcej i nie pisz niby że jesteś lottą i tp , nie udawaj Kaziu , nie kłam , nie mów i wciskaj kitu , bo to jest śmieszne , naiwne i głupie , same głupoty , nic mądrego , rozsądnego , oj Kaziu Kaziu naiwny jesteś z tą swoją dziecinną naiwnością , każdy już z was się Kaziu śmieje i z tymi tanimi sztuczkami trolle .
Obrazek użytkownika Grześ
 • Grześ
 • 20-06-2019

Nigdy Kaziu baranie nie pisałem że mi płacą , kłamiesz jak stary esbek , chciałbyś , chciał , i nie piję , wiadomo morda pijana Polska przegrana , nie podszywaj się Kaziu więcej i nie pisz niby że jesteś lottą i tp , nie udawaj Kaziu , nie kłam , nie mów i wciskaj kitu , bo to jest śmieszne , naiwne i głupie , same głupoty , nic mądrego , rozsądnego , oj Kaziu Kaziu naiwny jesteś z tą swoją dziecinną naiwnością , każdy już z was się Kaziu śmieje i z tymi tanimi sztuczkami trolle .
Obrazek użytkownika Kazik Lichwan
 • Kazik Lichwan
 • 20-06-2019

Grześ kwiecień 2019 .Pisze bo mi płacą !czy zgadzam się z ich propaganda nie ale płacą to pisze .Ja tego nie pisałem .UBek to ty baranie .Piszesz i niewiesz co piszesz .To jest choroba która trzeba leczyć i to szbyko.Piszesz i niepamięć to jest styl UBEK A raz wychwalasz PiS i info a w drugim poście atakujesz to chore czleku mniej swoją jedna opcje .Rozdwojenie trzeba leczyć .
Obrazek użytkownika Grześ
 • Grześ
 • 20-06-2019

Ty się lecz , lecz baranie i nie podszywaj się za innych , mącisz węszysz wyzywasz jesteś agresywny pomawiasz jak stary esbek , zmyślasz , knujesz , nie dziwię śię że szalony Kaziu że głupota tyle czasu rządziła w państwie , i tyle afer było , nie dziwię się , zważaj Kaziu na swoje słowa , pilnuj się Kaziu , pilnuj , czasy kiedy lubiono tę głupie stacje tv powstałe z złodziejskiej kasy Fozz się skończyły , już tego nie można słuchać , manipulacja i w prymitywnym stylu nuda , można powiedzieć wiadomości dla naiwnych i żenująca manipulacja . Wylew kłamstw ,
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 20-06-2019

Kaziu zostaw tego pajaca ,zobacz jak się nakręca .Niech pisze sam z sobą .On nie widzi afer ja z PCK .SKOK ,Srebrna i bogactwo PiS tajemnicze ? Nie widzi niszczenia dóbr narodowych ,np.Stadniny i wiele innych .Nie widzi miliardów wyciąganych z Spółek i agend .Sam obraża na każdym poście i tego nie widzi .Ile było wyzwisk do vice ministra a tu niewinny .Stawia wyroki bez sądów . Uważam źe jest sprawiedliwość nad sprawiedliwość i przyjdzie dzień prawdy kto krzywdę robi Polsce kłamiąc i manipulują .Nie widzi miliony w Kłodzku ,tylko mantra .Nie jesteś godzien być katolikiem ,bo nie masz wiary a wiara to pokora .Nie mów fałszywego świadectwa ?
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 20-06-2019

Kaziu zostaw tego pajaca ,zobacz jak się nakręca .Niech pisze sam z sobą .On nie widzi afer ja z PCK .SKOK ,Srebrna i bogactwo PiS tajemnicze ? Nie widzi niszczenia dóbr narodowych ,np.Stadniny i wiele innych .Nie widzi miliardów wyciąganych z Spółek i agend .Sam obraża na każdym poście i tego nie widzi .Ile było wyzwisk do vice ministra a tu niewinny .Stawia wyroki bez sądów . Uważam źe jest sprawiedliwość nad sprawiedliwość i przyjdzie dzień prawdy kto krzywdę robi Polsce kłamiąc i manipulują .Nie widzi miliony w Kłodzku ,tylko mantra .Nie jesteś godzien być katolikiem ,bo nie masz wiary a wiara to pokora .Nie mów fałszywego świadectwa ?
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 20-06-2019

Kaziu zostaw tego pajaca ,zobacz jak się nakręca .Niech pisze sam z sobą .On nie widzi afer ja z PCK .SKOK ,Srebrna i bogactwo PiS tajemnicze ? Nie widzi niszczenia dóbr narodowych ,np.Stadniny i wiele innych .Nie widzi miliardów wyciąganych z Spółek i agend .Sam obraża na każdym poście i tego nie widzi .Ile było wyzwisk do vice ministra a tu niewinny .Stawia wyroki bez sądów . Uważam źe jest sprawiedliwość nad sprawiedliwość i przyjdzie dzień prawdy kto krzywdę robi Polsce kłamiąc i manipulują .Nie widzi miliony w Kłodzku ,tylko mantra .Nie jesteś godzien być katolikiem ,bo nie masz wiary a wiara to pokora .Nie mów fałszywego świadectwa ?
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 20-06-2019

Kaziu zostaw tego pajaca ,zobacz jak się nakręca .Niech pisze sam z sobą .On nie widzi afer ja z PCK .SKOK ,Srebrna i bogactwo PiS tajemnicze ? Nie widzi niszczenia dóbr narodowych ,np.Stadniny i wiele innych .Nie widzi miliardów wyciąganych z Spółek i agend .Sam obraża na każdym poście i tego nie widzi .Ile było wyzwisk do vice ministra a tu niewinny .Stawia wyroki bez sądów . Uważam źe jest sprawiedliwość nad sprawiedliwość i przyjdzie dzień prawdy kto krzywdę robi Polsce kłamiąc i manipulują .Nie widzi miliony w Kłodzku ,tylko mantra .Nie jesteś godzien być katolikiem ,bo nie masz wiary a wiara to pokora .Nie mów fałszywego świadectwa ?
Obrazek użytkownika ...
 • ...
 • 20-06-2019

Widzimy karuzelę wat , Amber , lot , dziką reprywatyzację , biedę gdy rządzili , brak kasy na wszystko , wylęgarnię wszelkiej maści oszustw , cwaniaków , urzędniczych łajz , przynajmniej PIS robi coś w tym kierunku cały czas tworzy nowe prawo pod ludzi , nie jest bierny gdy lichwa przesadza , i to jest bardzo dobre , tvp , powinna codziennie o wprowadzeniu tego nowego prawa mówić , mówić , PIS tworzy skuteczne państwo , brawo PIS , nie ogranicza władzy li tylko do uśmiechania się przed wyborami i niemocą wręcz milczeniem , brakiem reakcji , nie słuchaniem gnębionych masowo ludzi , nie agresywnym puczem , nie trollami ruskimi zdobywa się władzę a skuteczną pracą posłów w Polsce i UE na rzecz Polaków .
Obrazek użytkownika Michał.K
 • Michał.K
 • 26-06-2019

PiS .PiS .PiS to dobrobyt , demokracja którą jest Jarosław .Jarosław Jarosław .ster demokracji .Solidarność to dzieło Jarosława .Unia wprowadził Jarosław .Niech dzwony wszystkich dzwonnic głoszą chwałę Jarosławowi a Sukces Kłodzka to Bogusław Bogusław .Bogusław .Jak wygramy a Wygramy będą pomniki Jarosława i Bogusława.Nadamy imieniem ich ulice w Centrum .
Obrazek użytkownika Michał.K
 • Michał.K
 • 26-06-2019

PiS .PiS .PiS to dobrobyt , demokracja którą jest Jarosław .Jarosław Jarosław .ster demokracji .Solidarność to dzieło Jarosława .Unia wprowadził Jarosław .Niech dzwony wszystkich dzwonnic głoszą chwałę Jarosławowi a Sukces Kłodzka to Bogusław Bogusław .Bogusław .Jak wygramy a Wygramy będą pomniki Jarosława i Bogusława.Nadamy imieniem ich ulice w Centrum .
Obrazek użytkownika Michał.K
 • Michał.K
 • 26-06-2019

PiS .PiS .PiS to dobrobyt , demokracja którą jest Jarosław .Jarosław Jarosław .ster demokracji .Solidarność to dzieło Jarosława .Unia wprowadził Jarosław .Niech dzwony wszystkich dzwonnic głoszą chwałę Jarosławowi a Sukces Kłodzka to Bogusław Bogusław .Bogusław .Jak wygramy a Wygramy będą pomniki Jarosława i Bogusława.Nadamy imieniem ich ulice w Centrum .
Obrazek użytkownika Michał.K
 • Michał.K
 • 26-06-2019

PiS .PiS .PiS to dobrobyt , demokracja którą jest Jarosław .Jarosław Jarosław .ster demokracji .Solidarność to dzieło Jarosława .Unia wprowadził Jarosław .Niech dzwony wszystkich dzwonnic głoszą chwałę Jarosławowi a Sukces Kłodzka to Bogusław Bogusław .Bogusław .Jak wygramy a Wygramy będą pomniki Jarosława i Bogusława.Nadamy imieniem ich ulice w Centrum .
Obrazek użytkownika Michał.K
 • Michał.K
 • 26-06-2019

PiS .PiS .PiS to dobrobyt , demokracja którą jest Jarosław .Jarosław Jarosław .ster demokracji .Solidarność to dzieło Jarosława .Unia wprowadził Jarosław .Niech dzwony wszystkich dzwonnic głoszą chwałę Jarosławowi a Sukces Kłodzka to Bogusław Bogusław .Bogusław .Jak wygramy a Wygramy będą pomniki Jarosława i Bogusława.Nadamy imieniem ich ulice w Centrum .
Obrazek użytkownika Michał.K
 • Michał.K
 • 26-06-2019

PiS .PiS .PiS to dobrobyt , demokracja którą jest Jarosław .Jarosław Jarosław .ster demokracji .Solidarność to dzieło Jarosława .Unia wprowadził Jarosław .Niech dzwony wszystkich dzwonnic głoszą chwałę Jarosławowi a Sukces Kłodzka to Bogusław Bogusław .Bogusław .Jak wygramy a Wygramy będą pomniki Jarosława i Bogusława.Nadamy imieniem ich ulice w Centrum .
Obrazek użytkownika Michał.K
 • Michał.K
 • 26-06-2019

PiS .PiS .PiS to dobrobyt , demokracja którą jest Jarosław .Jarosław Jarosław .ster demokracji .Solidarność to dzieło Jarosława .Unia wprowadził Jarosław .Niech dzwony wszystkich dzwonnic głoszą chwałę Jarosławowi a Sukces Kłodzka to Bogusław Bogusław .Bogusław .Jak wygramy a Wygramy będą pomniki Jarosława i Bogusława.Nadamy imieniem ich ulice w Centrum .
Obrazek użytkownika Michał.K
 • Michał.K
 • 26-06-2019

PiS .PiS .PiS to dobrobyt , demokracja którą jest Jarosław .Jarosław Jarosław .ster demokracji .Solidarność to dzieło Jarosława .Unia wprowadził Jarosław .Niech dzwony wszystkich dzwonnic głoszą chwałę Jarosławowi a Sukces Kłodzka to Bogusław Bogusław .Bogusław .Jak wygramy a Wygramy będą pomniki Jarosława i Bogusława.Nadamy imieniem ich ulice w Centrum .
Obrazek użytkownika Michał.K
 • Michał.K
 • 26-06-2019

PiS .PiS .PiS to dobrobyt , demokracja którą jest Jarosław .Jarosław Jarosław .ster demokracji .Solidarność to dzieło Jarosława .Unia wprowadził Jarosław .Niech dzwony wszystkich dzwonnic głoszą chwałę Jarosławowi a Sukces Kłodzka to Bogusław Bogusław .Bogusław .Jak wygramy a Wygramy będą pomniki Jarosława i Bogusława.Nadamy imieniem ich ulice w Centrum .
Obrazek użytkownika Michał.K
 • Michał.K
 • 26-06-2019

PiS .PiS .PiS to dobrobyt , demokracja którą jest Jarosław .Jarosław Jarosław .ster demokracji .Solidarność to dzieło Jarosława .Unia wprowadził Jarosław .Niech dzwony wszystkich dzwonnic głoszą chwałę Jarosławowi a Sukces Kłodzka to Bogusław Bogusław .Bogusław .Jak wygramy a Wygramy będą pomniki Jarosława i Bogusława.Nadamy imieniem ich ulice w Centrum .
Obrazek użytkownika Michał.K
 • Michał.K
 • 26-06-2019

PiS .PiS .PiS to dobrobyt , demokracja którą jest Jarosław .Jarosław Jarosław .ster demokracji .Solidarność to dzieło Jarosława .Unia wprowadził Jarosław .Niech dzwony wszystkich dzwonnic głoszą chwałę Jarosławowi a Sukces Kłodzka to Bogusław Bogusław .Bogusław .Jak wygramy a Wygramy będą pomniki Jarosława i Bogusława.Nadamy imieniem ich ulice w Centrum .

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na klodzko24.eu
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×