REKLAMA

Kłamstwo w Kłodzku

Niesamowite i przenikliwe, a przy tym zabawne studium kłamstwa.

Sztukę Floriana Zellera, francuskiego dramaturga będzie można obejrzeć w Kłodzkim Ośrodku Kultury 27 października (godz. 19.00).

Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystko wyjaśnia się podczas spektaklu „Kłamstwo” Reżyser spektaklu, Wojciech Malajkat, niedawno powiedział: „Długo pracowaliśmy nad obsadą. Ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy potrafi ą wydobyć niuanse zawarte w tekście” Obsada: Iza Kuna, Adriana Kalska, Wojciech Malajkat, Sambor Czarnota. Bilety cenie 90 zł można kupować w galerii sztuki pARTer (tel. 74 867 33 64).

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłamstwo w Kłodzku

Samorząd województwa dolnośląskiego zaapelował do premiera Mateusza Morawieckiego o odpowiednie zaprojektowanie trasy S8, tak by w przyszłości możliwe było poprowadzenie od niej odnogi w kierunku Świdnicy, Wałbrzycha oraz węzła z budowaną drogą S3 w Bolkowie.

Z wyborczej walki o reelekcję w ostatniej chwili wycofał się Marek Szpanier, burmistrz Szczytnej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×