REKLAMA

Poruszający film mieszkańców Nowej Rudy

Niezwykły film kreatywnych ludzi

Jak napisała na swoim facebookowym profilu pomysłodawczyni filmu - Agata Felczak, zaczęło się od krótkiego filmu, w którym Patryk zrobił rysunek z dobitnym przekazem. Film ten popchnął rodzinę Białej Lokomotywy do stworzenia wspólnego dzieła i pokazania, że tę kawiarnię tworzą naprawdę zdolni ludzie! Tekst, który można usłyszeć w filmie to dzieło noworudzkiego poety -Karola Maliszewskiego, który na podstawie pomysłu na film i przekazu jaki miał się w nim zawrzeć, napisał w jeden dzień słowa. Głos rozbrzmiewający w filmie to Pan Antoni Muracki, który tworzy poezję śpiewaną.

Przy realizacji pomogły twórcom filmu takie miejsca jak:

Zapomnienie - agroturystyka w Sudetach, czyli Aga Wilk
Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki
Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych"( Sylwia Sałi Sałamaj, Rafał, dziękujemy)
Zamek Sarny : Schloss Scharfeneck
No i oczywiście Biała Lokomotywa

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Poruszający film mieszkańców Nowej Rudy

Obrazek użytkownika Halkab
  • Halkab
  • 08-07-2020

Piękne i mądre. Szkoda, że nie mogę uczestniczyć na bieżąco w życiu kulturalnym miasta. Mieszkam 8km dalej, nie ma czym dojechać.U nas też się dzieje, ale to nie te klimaty.... Kobieto, ogarnij się!!! Do kogo te żale? Jest dobrze. Pozdrawiam.
Obrazek użytkownika Ewa Lenckowska
  • Ewa Lenckowska
  • 09-07-2020

Zatrzymaj się, spójrz na nie, podaj mi rękę, usiądźmy i napijmy się kawy- razem

Fot. KPP Kłodzko

47-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego jechał z prędkością 115 km/h w obszarze zabudowanym

Po jednej stronie sądowej sali były burmistrz Kłodzka, a obecnie wicewojewoda dolnośląski, po drugiej zwykły mieszkaniec Kłodzka, który - jak sam przyznaje - ma problemy z alkoholem. Sprawa dotyczy spadku po zmarłej trzy lata temu kłodzczance.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×