REKLAMA

Zatłukli go na śmierć

Kłodzka prokuratura ma już wyniki ekspertyzy, wykonanej przez zakład medycyny sądowej. Wynika z niej, że ofiara została śmiertelnie pobita przez oprawców, a potem zawinięta w dywan i wrzucona do rozpadliska w rejonie fortu Owcza Góra.

- Z ekspertyzy wynika, że ofiarę pobito, o czym świadczą złamane i uszkodzone kości – mówi Jan Sałacki, szef kłodzkiej prokuratury. Zwłoki zamordowanego mężczyzny leżały przez kilka miesięcy zalewie 100 metrów od budynków mieszkalnych. Zostały odkryte w rejonie ul. Kasztanowej w Kłodzku (Owcza Góra) 27 listopada. Ciało, a właściwie szkielet, było zawinięte w dywan. Mieszkańcy os. Owcza Góra po odkryciu zwłok, nie kryli szoku, bo zwłoki rozkładały się przez wiele miesięcy tuż obok ich domów. - Tu są alejki, po których sporo ludzi spaceruje. Zwłoki były chyba ukryte głęboko w tym rozpadlisku, bo nie było czuć żadnego fetoru – mówiła jedna z mieszkanek ul. Kasztanowej. W sprawie makabrycznego mordu zatrzymano trzech podejrzanych. Każdy z mężczyzn podczas zeznań twierdził, że to nie on pobił ofiarę, tylko dwaj pozostali. Kłodzka prokuratura zamierza jednak oskarżyć wszystkich zatrzymanych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zatłukli go na śmierć

Program 500 plus kosztuje rocznie podatników ponad 24 mld zł, czyli dwa razy więcej niż uczelnie wyższe i aż 7 razy więcej niż kultura.

Dość dodatkowych opłat za wodę. Siedem wspólnot mieszkaniowych i 3 stowarzyszenia walczą o likwidację niesprawiedliwego podziały mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×