REKLAMA

Pożegnajmy nieekologiczne ogrzewanie

Gmina Bystrzyca Kłodzka jest zainteresowana udziałem w programie modernizacji kotłowni (wymiany pieców) oraz systemów grzewczych w budynkach mieszkalnych

Program będzie finansowany ze środków Unii Europejskiej, a dla jego realizacji niezbędne jest rozpoznanie potrzeb. Maksymalna dotacja możliwa do osiągnięcia wyniesie 85 proc. wydatków związanych z wymianą kotła i modernizacją systemu grzewczego. Celem programu jest ograniczenie zanieczyszczenia powietrza, pochodzącego z palenisk w budynkach mieszkalnych. Nie obejmuje on zabudowań, w których jest prowadzona zarejestrowana działalność gospodarcza.

• UWAGA: nie będzie dopuszczona wymiana kotłów opalanych węglem, ekogroszkiem, olejem opałowym! Pod tym linkiem: http://bystrzyca.badanie.net/ znajduje się ankieta, o której wypełnienie Państwa prosimy. Służy ona pozyskaniu informacji o potrzebach mieszkańców gminy w przedmiotowym zakresie, nie oznacza przyznania dotacji.

Wypełnienie ankiety ułatwi dotarcie do mieszkańców zainteresowanych modernizacją kotłowni oraz systemów grzewczych w przypadku rozpoczęcia realizacji programu.

Wypełnianie ankiety można przerwać w dowolnym czasie. W tym celu należy kliknąć przycisk "Odłóż na później", który znajduje się w prawym, górnym rogu ekranu, a następnie należy skopiować link, pod którym ankieta będzie ponownie dostępna.

Wypełniając ankietę można cofać się do już wypełnionych treści, używając przycisków oznaczonych strzałką.

Ankiety będą zbierane w terminie do 31.03.2017 r. W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Urzędem Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej: Wydział Przedsiębiorczości i Rozwoju Lokalnego, 74 8117 645 lub 74 8117 646, e-mail: wp@bystrzycaklodzka.pl

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pożegnajmy nieekologiczne ogrzewanie

19-letni chłopak zginął na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło dziś, tuż po 8.00 w Bystrzycy Kłodzkiej.

Nawet na trzy lata może trafić do więzienia mężczyzna odpowiedzielny za kradzież telefonu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×