REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

Co w kulturze piszczy?, czyli gdzie warto się wybrać?

Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim poleca.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Co, gdzie, kiedy?

Obrazek użytkownika Luft
  • Luft
  • 18-03-2019

Za czasów naszej władzy w Klodzku było wszystko imprezy z pierwszej ligi ekstraklasy .Rynek żył dzisiaj umiera nawet Jarmarki Świąteczne zniszczone .Miodobranie .Wigilia w Rynku .Orszak Trzech Króli .Muzyka organowa w Kościołach .Festiwale na Twierdzy .Festyn Parafialny .Zakinada .Majówka .Kino nad Mlynowka ..Sport owe jak Kulturysci mistrzostwa .Siatkówka Plażowa .Rajd Dolnośląski .i wiele innych atrakcji dzisiaj wszystko zniszczone jak mówi jeden z naszych urzędników pracujący nadal liczą się tylko słupki a nie mieszkańcy i ich potrzeby ...Takie Stronie a żyje tętni imprezami a Kłodzko ?trzecia półka ...Były gazety wydawane co się dzieje w mieście telebimy to wszystko było tak zrobionie ze nie obciążalo budżetu a dzisiaj raz na rok z budżetu śmiech na sali no tak jak nic się nie robi to co pisać zrozumiałe .Klodzczanie obudźcie się Kłodzko umiera ....Czas POGONIC ich oni się bawią jak KARAMBA Strach na wroble sami na Twierdzy tak się bawili ze Strach spadł do fosy ha ha a wy co macie ? Jakas gitarę która nudzi ? Pogonic ta władze samolubna Lubie Kłodzko

Licząca prawie 30 metrów wysokości wieża składa się z platform widokowych na pięciu kondygnacjach. Rozpościerający się z niej widok jest naprawdę imponujący – kusi zarówno turystów, jak i fotografów.

Dzięki milionowemu wsparciu z Unii na Dolnym Śląsku mogą powstać domy opieki, kluby seniora, zatrudnieni zostaną asystenci i opiekunowie, którzy pomogą osobom samotnym, niesamodzielnym, chorym lub z niepełnosprawnościami.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×