REKLAMA

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Zmarło 12 osób

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Dziś zachorowało 85 mieszkańców

Fot. Pixabay

Koronawirus Kłodzko i Powiat Kłodzki. Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło w czwartek, 8 kwietnia

 Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Zobacz dane z twojej okolicy z 8 kwietnia

 

Zachorowania Dolny Śląsk

We czwartek, 8 kwietnia na Dolnym Śląsku zachorowało 2299 osób. Przez ostatnią dobę w naszym województwie odnotowano 80 zgonów z powodu koronawirusa.

 

Koronawirus Kłodzko i Powiat Kłodzki - stan na 8 kwietnia

Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowało 85 osób. To o 65 osób więcej niż wczoraj. W ciągu ostatnich 24 godzin w powiecie kłodzkim zmarło z powodu koronawirusa 12 osób.

 

ROK PANDEMII W POWIECIE KŁODZKIM - ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁ

 

SANEPID W KŁODZKU - SPRAWDŹ NUMER TELEFONU I ADRES

 

 

Koronawirus Kłodzko

W Kłodzku służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 426 zakażonych. 28 listopada w mieście i gminie Kłodzko na kwarantannie przebywało łącznie 639 osób. 13 listopada zmarła tu jedna osoba.

Koronawirus Gmina Kłodzko

W Gminie Kłodzko służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 239 zakażonych.

 

Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 294 zakażonych. 28 listopada na kwarantannie przebywało łącznie 451 osób z miasta i gminy Nowa Ruda. 9 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 102 zakażonych. 28 listopada na kwarantannie przebywało łącznie 451 osób z miasta i gminy Nowa Ruda. 3 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 80 zakażonych. Wiemy jednak, że w piątek (27 listopada) na kwarantannie przebywało łącznie 100 osób z Kudowy-Zdrój.

 

Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 90 zakażonych. Wiemy jednak, że w piątek (27 listopada) na kwarantannie przebywa łącznie 66 osób z Polanicy-Zdrój.

 

Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 148 zakażonych. Wiemy jednak, że w piątek (27 listopada) na kwarantannie przebywa łącznie 151 osób z Dusznik-Zdroju.

 

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka

W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 167 zakażonych. 13 listopada zmarły tutaj 2 osoby. 18 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 60 zakażonych. Wiemy jednak, że w piątek (27 listopada) na kwarantannie przebywało łącznie 69 osób z miasta i gminy Lądek-Zdrój.

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie

W mieście i gminie Międzylesie służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 39 zakażonych. Wiemy jednak, że w piątek (27 listopada) na kwarantannie przebywało łącznie 66 osób z miasta i gminy Międzylesie.

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 79 zakażonych. 28 listopada na kwarantannie przebywało łącznie 130 osób z miasta i gminy Radków. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba. 18 listopada także zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 41 zakażonych. Wiemy jednak, że w piątek (27 listopada) na kwarantannie przebywa łącznie 35 osób z miasta i gminy Stronie Śląskie.

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 90 zakażonych. Wiemy jednak, że w piątek (27 listopada) na kwarantannie przebywało łącznie 85 osób z miasta i gminy Szczytna.

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

W gminie Lewin Kłodzki służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 7 zakażonych. Wiemy jednak, że w piątek (27 listopada) na kwarantannie przebywało łącznie 8 osób z miasta i gminy Lewin Kłodzki.

 

Koronawirus Kłodzko

SPRAWDŹ ILE OSÓB ZACHOROWAŁO 7 KWIETNIA

SPRAWDŹ ILE OSÓB ZACHOROWAŁO 6 KWIETNIA

 SPRAWDŹ ILE OSÓB ZACHOROWAŁO 5 KWIETNIA

SPRAWDŹ ILE OSÓB ZACHOROWAŁO 4 KWIETNIA

SPRAWDŹ ILE OSÓB ZACHOROWAŁO 3 KWIETNIA

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Zmarło 12 osób

Obrazek użytkownika niedzielski mordechaj
  • niedzielski mor...
  • 08-04-2021

Rządzący zorientowali się, że coraz więcej osób zaczęło zauważać korelację między liczbą wykonywanych testów a liczbą zachorowań oraz dostrzegać fakt, że #LockdownNieDziała i jeśli nie manipuluje się liczbą wykonywanych testów to pandemia wygasa bez względu na obostrzenia, które nie przynoszą efektów. Przykładów z różnych stron świata jest coraz więcej. Dlatego dziś minister Niedzielski nagle porzucił tę strategię straszenia ludzi liczbą zakażeń i wypalił: "Teraz najważniejszym parametrem przy podejmowaniu decyzji o obostrzeniach jest zajętość łóżek i respiratorów a nie dzienna liczba nowych zakażeń." BUM. Efekt? Lockdown przedłużony o ponad tydzień. Tutaj też chyba zorientowali, że muszą zmienić "strategię", bo przecież 2-tygodniowymi lockdownami premiera Morawieckiego ludzie są męczeni od roku. Zatem teraz mamy tylko ponad tydzień. To zawsze mniej niż 2 tygodnie prawda? Niech ludzie poczują, że jest postęp, że nieustannie zbliżamy się do końca. Wytrzymamy jeszcze tylko kolejny tydzień i na pewno wszystko się skończy prawda? No może tak nie do końca się skończy, bo minister Niedzielski już zapowiedział, że o normalnej majówce możemy zapomnieć, minister Dworczyk dodał, że zniknięcie obostrzeń w wakacje jest "mało prawdopodobne", a pamiętajmy, że niedawno minister Niedzielski zapowiadał też 4 falę pandemii, na jesień... I tak można w nieskończoność. Bierzemy ten parametr, który nam pasuje, byle nie odpuścić. A potem będą kolejne warianty - brazylijski, nigeryjski, azjatycki, nie wiadomo jaki jeszcze - i szaleństwo trwa. Miała być walką z pandemią w obronie ludzi, a jest walka z ludźmi w obronie pandemii, wszechobecna propaganda, manipulacja i nieustanne zastraszanie społeczeństwa. To szaleństwo nigdy się nie skończy chyba, że weźmiemy sprawy w swoje ręce! Nie mamy już nic do stracenia, nie mamy już na co czekać. Jeśli nie otworzymy gospodarki SAMI, to rząd PiS wraz z "totalną opozycją" na pewno tego nie zrobi!

Fot. Aneta Bajer

Nowa Ruda: Doszło do pożaru w budynku wielorodzinnym. Strażacy ewakuowali mieszkańców

Fot. Fundacja Itaka

Widziałeś tego mężczyznę? Zadzwoń do fundacji Itaka

Fot. FB/KPRM/ zrzut ekranu

Hotele zamknięte na majówkę, żłobki otwarte od 19 kwietnia. Jakie zmiany jeszcze nas czekają?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×