REKLAMA

Literacki Tydzień

Niezwykłe spotkania z największymi pisarzami ostatniej dekady, wielokrotnie nominowanymi i nagradzanymi nagrodą Nike oraz wieloma nagrodami polskimi i międzynarodowymi

Gośćmi w Ludwikowicach, Nowej Rudzie i Krajanowie będą Olga Tokarczuk, Joanna Bator, Janusz Rudnicki oraz niepowtarzalny, wyjątkowy dziennikarz radiowej Trójki, Michał Nogaś.
Spotkania niezwyke, bo będziemy rozmawiać o Dolnym Śląsku, byciu dolnoślązakiem i o tym...że literatura polska jest z Dolnego Śląska!!!

W spotkaniach towarzyszyć nam będzie muzyka w wykonaniu Aidy Mujacić,Svietlany Sarkisjanowej i Ewy Żurakowskiej, pieśniarek i aktorek z Pragi.

Plan spotkań;
- Ludwikowice;były kościół ewangelicki a obecnie Muzeum Ziemi Sowiogórskiej 08.07 2015 godz.18.00 Wstęp wolny, bez ograniczeń
- Nowa Ruda,; Dwór Górny, 09.07.2015 godz.18.00 Wstęp wolny , bez ograniczeń
- Krajanów 20, spotkanie Olgi Tokarczuk z Michałem Nogasiem i bardzo poważna rozmowa o ksiażkach. Tym razem to Michał Nogaś będzie odpytywany przez gospodynię domu w Krajanowie; Olgę Tokarczuk. 10.07.2015r godz. 16.00 po rozmowie koncert pieśni żydowskich i tradycyjnych . Tylko za potwierdzeniem przybycia z powodu bardzo ograniczonej liczby miejsc.
- Krajanów 20, spotkanie z Januszem Rudnickim, prowadzi Olga Tokarczuk , 11.07.2015 godz 19.00. Tylko za potwierdzeniem przybycia z powodu bardzo ograniczonej liczby miejsc.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Literacki Tydzień

W Mielniku na dzień dobry obszczekał mnie pies Marian. Potem było całkiem sympatycznie. Mieszkańcy mili i życzliwi, choć mają też problemy.

Policja prosi o pomoc. Ustala, kto skrzywdził szczeniaka.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×