REKLAMA

Przyszli z asystą policji

Do państwa Marii i Zdzisława Kasper z Bystrzycy Kłodzkiej przyszła pracownica Zakładu Usług Komunalnych z dwoma policjantami. - Tak walili w drzwi, że mało zawału nie dostałam - mówi roztrzęsiona Maria Kasper.

To kolejny odcinek batalii o dach państwa Kasper. Od 29 sierpnia żyją oni w budynku, który zamiast dachu ma folię. Firma budowlana, która miała dach wyremontować, tego dnia ściągnęła dachówki i już się nie pokazała. Jeszcze tego samego dnia przyszła ulewa, która zalała mieszkanie państwa Kasper. W poniedziałek do mieszkańców przyszła inspekcja z ZUK. Z policją. - Czemu oni na mnie policję nasyłają, przecież ja nie zabiłam nikogo, nie okradłam, chcę tylko mieć dach - mówi Maria Kasper. - Przecież niedługo zima, co my bez dachu na zimę zostaniemy? - Pan Zdzisław Kasper wielokrotnie kierował groźby karalne wobec pracowników spółki oraz wykonawcy remontu dachu. W tej sprawie toczy się postępowanie prowadzone przez Komisariat Policji w Bystrzycy Kłodzkiej - mówi Kazimierz Sołotwiński, prezes zarządu ZUK w Bystrzycy Kłodzkiej Sp. z o. o. - Groźby te kierowane wobec pracowników wzbudziły u nich uzasadnioną obawę, że zostaną spełnione. Wobec powyższego asysta policji była uzasadniona zapewnieniem im bezpieczeństwa. - To nieprawda, nikt nikomu nie ubliżał i nikt nikomu nie groził - mówi z kolei Maria Kasper. - Mi prezes powiedział, że to wet za wet: my na nich nasyłamy prokuraturę, to oni na nas policję.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (4): Przyszli z asystą policji

Obrazek użytkownika Boyka
  • Boyka
  • 13-11-2019

Prezes ZUK Kazimierz Sołotwinski to jest cwel że niechce wysłać pracowników żeby zrobili dach pani Mari i panu Zdzisławowi Kasper tylko wolał wyszłaś na nich psów,
Obrazek użytkownika Ale jaja , ale jaja
  • Ale jaja , ale jaja
  • 16-11-2019

Czy miał prawo policję wykorzystać , czy nie, jak to jest , ale zadyma , niech wreszcie będzie w tym kraju jakiś ład i porządek , niech niezaradni , bez empatii do ludzi będę usuwani z odpowiedzialnych stanowisk , zmieniać , zmieniać zmieniać , cały czas zmieniać , aż znajdzie się ten odpowiedzialny , dobry uczciwy i bez nałogów .
Obrazek użytkownika Łowca burzy
  • Łowca burzy
  • 17-11-2019

To kpina Zuk nie raz udowodnił że nie interesuje sie niczym wyciągają tylko pieniądze a nie dbają o mieszkańców badań złodziei o nic nie można się doprosić tych gryzipiórków . Zamiast policję niech ludziom dach zrobią
Obrazek użytkownika dom
  • dom
  • 17-11-2019

Wstyd, zaścianek, dramat. Załamka. Wiele lat już tam nie mieszkam ale słyszałem nie raz jakie cyrki się tam wyprawiają. Szok to mało powiedziane. Powinni się wstydzić, zamiast od razu ogarnąć dach i później wyjaśniać to bujają się z milicją.... Obyś debilu miał taki sam problem jak Państwo K.

fot. KPP Kłodzko

Mężczyzna pod nieobecności właścicieli włamał się do pomieszczeń gospodarczych budynku

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×