REKLAMA

Wakacyjne podróże

W konkursie czytelniczym zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną Gminy Kłodzko udział wzięło 13 osób, w wieku od 8 do 15 lat

Uczestnicy pokazali nam miejsca, które zobaczyli w czasie wakacji i które opowiadają o tym, co im się bardzo podobało. Do ich wykonania zastosowano różne techniki, od muszelkowej, poprzez kredki, aż do bibułkowej i nie tylko…

Nagrodą za udział w konkursie jest wycieczka do Muzeum Gazownictwa w Paczkowie, która została zaplanowana na piątek dnia 30 września.

Pozdrowienia z wakacji przesłały nam: Julia M. z Krosnowic, Emila M. z Bierkowic, Nicoll M. z Krosnowic, Ola S. z Tarnobrzegu, Ewelina Ł. z Krosnowic, Zuzanna A. z Jaszkowej Górnej, Wanessa W. z Krosnowic, Karolina S. z Piszkowic, Nicoll K. z Krosnowic, Magda S. z Jaszkowej Górnej, Wiktoria Sz. z Krosnowic, Weronika C. z Piszkowic oraz Aleksandra Sz. z Bierkowic.

Magda S. napisała „Wszystkiego najlepszego z wakacji, niech wszystkim wakacje się udadzą i niech spełnią się marzenia”.

Zuzanna A. „Pachnące morską bryzą, pozłacane zachodami słońca. Pozdrawiam z całego serca”.

Ola S. „Jeśli mądra twoja główka, zgadnij skąd ta widokówka? Pomyśl i zastanów się, kto najbardziej KOCHA CIĘ!”.

Zagłosuj na najbardziej zaskakującą pocztówkę na www.bibliotekagmina.klodzko.pl
Zwycięzca otrzyma nagrodę specjalną. Będzie to plecak. Głosujemy do 31 października 2016 roku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wakacyjne podróże

Patryk Wild, radny sejmiku województwa dolnośląskiego spotkał się z władzami gmin Nowa Ruda i Radków. Omawiano koncepcję przejęcia linii kolejowej od samorządów i ponownego uruchomienia Kolei Sowiogórskiej. Ujawniamy pierwsze szczegóły tej reaktywacji.

Magdalena Wielczyk to pierwsza w historii Kolei Dolnośląskich kobieta, która poprowadzi pociągi i szynobusy w białożółtych barwach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×