REKLAMA

Zapisz się już dziś

Zapisz się i zostań uczestnikiem dziennego domu „Aktywny Senior”.

Jesteś osobą w wieku 60+ nieaktywną zawodowo? Mieszkasz w gminie Kłodzko, chcesz żyć w sposób twórczy i aktywny, chcesz pomóc sobie lub innym? Możesz zostać uczestnikiem Dziennego Domu „Aktywny Senior” w Jaszkowej Górnej. Dzienny Dom „Aktywny Senior” będzie zapewniał 8-godzinną ofertę usług od poniedziałku do piątku. Seniorzy będą mieli okazję, aby w tym miejscu się poruszać, zjeść ciepły posiłek, poczytać książki i gazety. Uzyskają także pomoc w załatwianiu spraw osobistych i urzędowych. Dom „Aktywny Senior” ma zostać otwarty 1 września. Będzie przeznaczony dla 15 osób. Wniosek o skierowanie do Dziennego Domu „Aktywny Senior” można pobrać w Ośrodku Pomocy Społecznej Gminy Kłodzko w Kłodzku (ul. Łużycka 7). Rekrutacja potrwa do końca sierpnia. Szczegółowe informacje na temat naboru można uzyskać pod numerami telefonów: 74 306 72 00/ wew. 241 lub 242.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zapisz się już dziś

Uczestnicy podczas części teoretycznej

Uczniowie z całej Polski będą rywalizować w 17. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc”. Trwa rejestracja szkół na wydarzenie, które odbędzie się już 20 maja 2019 roku w Nowej Rudzie.

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×