REKLAMA

Odpowie za posiadanie i handel narkotykami.

Współpraca funkcjonariuszy Policji i Izby Celno-Skarbowej przynosi coraz większe efekty. Policjanci z Kłodzka wspólnie z celnikami zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który posiadał narkotyki

 

W  centrum Kłodzka funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy, którym poruszał się 22-letni mężczyzna. W trakcie legitymowania kierowcy, funkcjonariusze zauważyli w pojeździe torbę, w której znajdował się zwitek z porcją suszu oraz pięć woreczków strunowych z zawartością białego proszku. 22-latek potwierdził, że są to narkotyki marihuana i amfetamina. Policjanci sprawdzili też miejsce zamieszkania 22-lartka i w mieszkaniu w Polanicy Zdr. w pokoju zatrzymanego znaleźli porcje amfetaminy.

Kontrola przeprowadzona przez funkcjonariuszy zakończyła się zatrzymaniem mężczyzny w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Z zabezpieczonej ilości narkotyków można było przygotować blisko 40 porcji.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że 22-latek zajmował się od września ubiegłego roku dystrybucją środków odurzających. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz odbiorców.

 

Podejrzanemu za posiadanie środków odurzających oraz ich dystrybucję grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został już  objęty dozorem policyjnym i zastosowano wobec niego poręczenie majątkowe.

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Odpowie za posiadanie i handel narkotykami.

19-letni chłopak zginął na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło dziś, tuż po 8.00 w Bystrzycy Kłodzkiej.

Nawet na trzy lata może trafić do więzienia mężczyzna odpowiedzielny za kradzież telefonu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×