REKLAMA

Czad pod kontrolą

We wszystkich 260 mieszkaniach komunalnych zostaną zamontowane czujki tlenku węgla

W Polanicy-Zdroju trwa montaż czujek gazu. Urządzenia zostaną do końca stycznia zamontowane we wszystkich lokalach komunalnych ogrzewanych węglem bądź gazem. Co ważne, Miejski Zakład Komunalnych nie pobierze za to żadnych opłat. - Najemca, żeby bezpiecznie mieszkać, będzie musiał kupić tylko baterię i włożyć ją do urządzenia – mówi Jacek Tyniec, prezes MZK - Dzięki temu będzie bezpieczny – dodaje. Tyniec przyznaje, że akcję z czujkami rozpoczął, gdy z telewizji dowiedział się o podobnej prowadzonej w Poznaniu. - Koszt są niewielkie, bo czujkę można kupić już za 50 zł, a wyraźnie poprawia to bezpieczeństwo ludzi mieszkających z zasobach gminy – puentuje prezes Tyniec.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Czad pod kontrolą

Każdego roku samorząd województwa przeznacza ze swojego budżetu 5 mln zł na ochronę zabytków. W tym roku pieniądze te pozwolą przeprowadzić renowację i najpilniejsze prace konserwatorskie przy 146 obiektach, w tym w siedmiu w powiecie kłodzkim.

To już pewne. Reaktywują linię.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×