REKLAMA

Kryminalny weekend

- A gdyby tak o historii ze swojej książki opowiedział na żywo sam autor? Czy to ucieszyłoby każdego miłośnika literatury, a sceptyka zachęciło do czytania? - pyta wójt Stoszowic Paweł Gancarz i zaprasza na nietypową imprezę.

Sprzedaż biletów na majowy zlot fanów Katarzyny Bondy w Srebrnej Górze ruszy pod koniec lutego. - Ich cena nie przekroczy 50 zł - zapewniają organizatorzy. - W cenę biletu nie wchodzi nocleg dodają. Uczestnicy zlotu muszą mieć ukończone 18 lat. Rodziny z niepełnoletnimi dziećmi zapraszamy do kontaktu drogą mailową: zlotfanowkatarzynybondy@gmail.com. To będą trzy dni (29-31 maja) z atrakcjami dla fanów autorki kryminalnych powieści, między innymi: spotkanie autorskie, nocne zwiedzanie twierdzy srebrnogórskiej, ognisko integracyjne, wyjazd na strzelnicę, a także panele dyskusyjne i gry terenowe. Na zlocie oczywiście pojawi się pisarka. Organizatorzy zapewniają rodzinną atmosferę i rozmowy na tematy, których zazwyczaj nie porusza się na spotkaniach autorskich. Zapowiadają, że w ciągu trzech dni fani Katarzyny Bondy będą mieli okazję wcielić się w rolę zawodowego strzelca, profilera, czy śledczego. Zabiorą czytelników w podróż śladami książki „Miłość leczy rany”. To będzie – jak zapewniają - jedyna i niepowtarzalna okazja, aby zagłębić się w nieznaną dotąd historię Kereja i Tośki. - Wierzę, że literatura ma moc jednoczenia ludzi, gdyż opowieści dają nam wszystkim odrodzenie, a czasem pomagają zamknąć stare sprawy i stworzyć całkiem nowy początek - zachęca do przybycia na zlot sama Katarzyna Bonda.

Katarzyna Bonda

To jedna z najpopularniejszych autorów powieści kryminalnych w Polsce. Z wykształcenia dziennikarka i scenarzystka. Urodzona w 1977 w Białymstoku. Obecnie mieszka w Warszawie. Jest autorką trylogii kryminalnej z Hubertem Meyerem: „Sprawa Niny Frank”, „Tylko martwi nie kłamią”, „Florystka”, dokumentów kryminalnych „Polskie morderczynie” i „Zbrodnia niedoskonała” oraz podręcznika „Maszyna do pisania”. Ogromną popularność (ponad 2 miliony sprzedanych egzemplarzy w Polsce) oraz prestiżowe nagrody przyniosła jej seria z profilerką Saszą Załuską: „Pochłaniacz”, „Okularnik”, „Lampiony”, „Czerwony Pająk”.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kryminalny weekend

Fot. Schronisko Sowa

Ruszyła internetowa zbiórka, a dzierżawca schroniska ujawnia, kto i za co żąda od niego ponad 70 tys. zł

Fot. Zaginieni Policja

Widziałeś mężczyznę? Poinformuj policję, gdzie może przebywać.

Fot. FB/Łukasz Czech

Dziś otwarto oficjalnie zbiornik przeciwpowodziowy w Roztoce, w gminie Międzylesie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×