REKLAMA

12 państw w Międzygórzu

Otwarte Mistrzostwa Polski w Begach Górskich

W dniach 25-26 lipca 2015 r. Europejskie Forum Młodzieży wraz z Urzędem Miasta i Gminy Bystrzyca Kłodzka i ULKS „Bystrzyca Kłodzka” zaprasza do udziału w Otwartych Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich stylem Anglosaskim, jak również w imprezach towarzyszących.
Biegi górskie w Międzygórzu należą do najwyższej rangi biegów w tej dyscyplinie sportu w naszym kraju, a Mistrzostwa są jednocześnie eliminacją do kadry narodowej Mistrzostw Świata.
O tytuły mistrzowskie rywalizować będą grupy: seniorów, juniorów 
i młodzików.
Organizatorzy, jak każdego roku, nie zapomnieli o starcie dzieci 
i młodzieży, którzy będą rywalizować 
w Igrzyskach Dzieci 
i Młodzieży.
Całą imprezę sportową wspierać będzie grupa 36 wolontariuszy z 12 państw (Hiszpanii, Austrii, Łotwy, Rumunii, Ukrainy, Chorwacji, Czech, Włoch, Gruzji, Macedonii, Turcji 
i Portugalii) w ramach projektu „YOUTH – Youngsters Originate Unique Team of Harmony” współfinansowanego przez Agencję Wykonawczą ds. „Edukacji, Kultury i Sektora Audowizualnego” (EACEA) w ramach Akcji 1 (Wydarzeń na dużą skalę Wolontariat Europejski) Programu Erasmus+.

źródło: Europejskie Forum Młodzieży

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 12 państw w Międzygórzu

Fot. MM

Mieszkańcy powiatu kłodzkiego od rana głosują w wyborach prezydenckich. Póki co w lokalach wyborczych nie ma kolejek. Nie doszło także do niepokojących zakłóceń.

Fot. Gmina Kłodzko

9 jednostek Ochotniej Straży Pożarnej z terenu gminy Kłodzko otrzymało wsparcie finansowane z programu "Sprzęt dla OSP". Pieniądze trafiły do: Jaszkowej Dolnej– 12.877 zł, Szalejowa Górnego– 16.402 zł, Szalejowa Dolnego - 13.508 zł, Ołdrzychowic Kł. – 18.900 zł, Żelazna – 13.937 zł, Krosnowic – 14.000 zł, Wojciechowic – 18.200 zł, Piszkowic – 13.859 zł i Starego Wielisławia– 13.874 zł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×