REKLAMA

Wyłapywali pijanych kierowców

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci kłodzkiej drogówki na drogach powiatu kłodzkiego prowadzili dziś kontrole stanu trzeźwości kierujących

„Trzeźwy poranek” to kolejne działania podejmowane przez funkcjonariuszy, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Działania prowadzone są od wczesnych godzin rannych na drogach województwa dolnośląskiego. Akcja „Trzeźwy poranek” ma na celu między innymi wyeliminować z ruchu drogowego nietrzeźwych kierujących.

Jednak mimo wielu apeli i kampanii społecznych nadal znajdują się osoby, które pod wpływem alkoholu kierują pojazdami. Takie zachowanie może doprowadzić do wielu niebezpiecznych i tragicznych w skutkach zdarzeń. Pamiętajmy, że osoba kierująca pojazdem w stanie nietrzeźwości jest zagrożeniem dla siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wyłapywali pijanych kierowców

Druga fala pandemii skutkuje zwiększoną liczbą wniosków o wsparcie działań przeciwkryzysowych samorządów, systemu ochrony zdrowia, służb sanitarnych, ośrodków pomocy społecznej i innych instytucji przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Aby usprawnić proces zamawiania wsparcia w marcu powstała „Platforma Wsparcia WOT”, dzięki której proces wnioskowania o pomoc wojska został maksymalnie uproszczony i odbiurokratyzowany.

Fot. MM

Protestujący w obronie praw kobiet zebrali sie przed biurem senatorskim Aleksandra Szweda z PiS.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×