REKLAMA

Narciarskie busy

Od 5 stycznia do 24 lutego PKS w Kłodzku prowadzić będzie specjalne połączenie autobusowe dla narciarzy.

SKIBUS kursować będzie w soboty i niedziele na trasie Wrocław - Kłodzko - Zieleniec (wyjazd z Wrocławia o godz. 6:35, wyjazd z Kłodzka o godz. 8:05, a z Polanicy-Zdroju o 8:24. Powrót z Zieleńca o godz. 16:20). Szczegółowe informacje i rezerwacja biletów na SKIBUS pod nr tel. 697 842 777 lub mailowo - rezerwacje@pks-klodzko.pl.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Narciarskie busy

14 czerwca rozpoczną się Dni Stronia Śląskiego. Najpierw będzie wręczenie Odznaki Honorowej za Zasługi Dla Gminy Stronie Śląskie, a później będzie zabawa.

Za pobicie został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności. W marcu Sąd penitencjarny wyraził zgodę, aby karę odbywał w ramach dozoru elektronicznego. Tylko czy z więzienną bransoletą może chodzi na piwo do restauracji?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×