REKLAMA

Narciarskie busy

Od 5 stycznia do 24 lutego PKS w Kłodzku prowadzić będzie specjalne połączenie autobusowe dla narciarzy.

SKIBUS kursować będzie w soboty i niedziele na trasie Wrocław - Kłodzko - Zieleniec (wyjazd z Wrocławia o godz. 6:35, wyjazd z Kłodzka o godz. 8:05, a z Polanicy-Zdroju o 8:24. Powrót z Zieleńca o godz. 16:20). Szczegółowe informacje i rezerwacja biletów na SKIBUS pod nr tel. 697 842 777 lub mailowo - rezerwacje@pks-klodzko.pl.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Narciarskie busy

W Karłowie powstaje parking na 87 samochodów. W tym 3 miejsca przeznaczone będą dla osób niepełnosprawnych, a 3 dla autobusów. Tempa prac nie spowalniają nawet warunki pogodowe, bo kostka gdy padał śnieg układana była w namiotach.

27 lutego Rada Powiatu Kłodzkiego podjęła uchwałę w sprawie likwidacji Domu Pomocy Społecznej w Szczytnej. Czy to kończy sprawę? Nic podobnego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×