REKLAMA

Wild: postawa Tokarczuk jest żałosna

Fot. FB/Patryk Wild

Jak informowaliśmy, Olga Tokarczuk nie przyjęła tytułu honorowej obywatelki Dolnego Śląska. Decyzję noblistki skomentował w mediach społecznościowych radny sejmikowy Patryk Wild.
- Postawa Olgi Tokarczuk, czyli odrzucenie przyznanego jej przez Sejmik tytułu Civi Honorario, faktycznie dlatego że otrzymał go również biskup Ignacy Dec, choć żałosna jest moim zdaniem bardzo cenna poznawczo.
Cenna, bo czarno na białym pokazuje jak rozumie ona tolerancję i "łączenie zamiast dzielenia". Myślę zresztą, że jest to postawa coraz bardziej charakterystyczna dla środowiska, które nazwałbym "liberalnymi totalitarystami".
Głosowałem za jej kandydaturą i nawet wiedząc jak się zachowa zrobiłbym to samo. Warto wiedzieć jak jest - napisał Wild.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (5): Wild: postawa Tokarczuk jest żałosna

Obrazek użytkownika Antydec
  • Antydec
  • 26-09-2020

Kto to jest ten Wild? Bo Tokarczuk to cały świat zna.
Obrazek użytkownika Adam Kowal
  • Adam Kowal
  • 26-09-2020

Żałosny jesteś panie Wild...A co do pani Tokarczuk nie dorastasz....
Obrazek użytkownika fil
  • fil
  • 27-09-2020

Brawo jedn odważny Wild wśród klakierów lewaczki, szkoda ze rząd był tak łaskawy i nie kazał odprowadzić Tokarczuk podatku od nagrody,jak musi zrobić to każdy obywatel. Tokarczuk może zmienić Dolny Śląsk na bardziej atrakcyjny region.Powodzenia
Obrazek użytkownika Kik
  • Kik
  • 27-09-2020

wstyd i hańba dla niej!
Obrazek użytkownika Gilu
  • Gilu
  • 29-09-2020

Tolerancja według środowisk lewackich i LGBT czyli : nam wolno wszystko a innym nic ! Tak na marginesie A.Kowal to ty od Pizzy w Radkowie ?

Fot. Pixabay

Mamy 406 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha i Legnicy oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, milickiego, oławskiego, oleśnickiego, polkowickiego, średzkiego, strzelińskiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego i zgorzeleckiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 9810.

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

W kłodzkim szpitalu pojawiły się trzy nowoczesne kabiny służące do dezynfekcji osób - tzw. kabiny dekontaminacyjne. Kabiny będą od teraz dodatkowym zabezpieczeniem na oddziałach: buforowym, neurologicznym oraz wewnętrznym. Dezynfekcja w kabinie odbywa za pomocą rozpylanego środka przeciw COVID-19, tworzącego drobną mgłę, oraz umieszczanej na podłodze maty dezynfekcyjnej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×