REKLAMA

BMW w rowie!

Fot. MM

Na drodze dk 8 między Szczytną a Dusznikami doszło do wypadku. Około godziny 13.20 BMW wpadło w poślizg i wylądowało w rowie. Poszkodowana została jedna osoba.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): BMW w rowie!

Obrazek użytkownika Dujawica
  • Dujawica
  • 02-11-2020

W tym miejscu to już nie pierwszy samochód który wyleciał z drogi. Wypadki zdarzają się tu regularnie. Samochody jadące w kierunku Kłodzka jada dość szybko nie zważając na ograniczenie prędkości. Pobliska rzeka powoduje zawsze trudniejsze odprowadzenie wilgoci a w okresie zimowym szadź i oblodzenie. Moim zdaniem pomogłaby regulacja rzeki ( wyprostowanie) oraz korekta tego feralnego łuku.

Fot. archiwum redakcji

Kłodzko. PKS w Kłodzku wystawił na sprzedaż ponad 20 pojazdów, w większości autobusów. Najtańszy z nich można nabyć już za niecałe 4 tysięcy złotych.

Lewin, Bardo i Żarów - te trzy gminy utrzymały prowadzenie i wygrały w rządowym konkursie Rosnąca odporność w powiatach kłodzkim, ząbkowickim i świdnickim. Dostaną po milionie złotych

Fot. Fb - Jaszkowa Dolna

Jaszkowa Dolna: Trwają przygotowania do sobotniego otwarcia Wioski Świątecznej. Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×