REKLAMA

Kolejna wieża

W 2019 roku w powiecie kłodzkim stanie kolejna wieża widokowa.

Za 95,5 tys. euro (ok. 410 tys. zł) wybuduje ją gmina Bystrzyca Kłodzka. Aż 85 procent wydatków pokryje unijna dotacja w ramach polsko-czeskiego projektu Szlak grzbietowy – część wschodnia. Konstrukcja stanie na Jagodnej, najwyższym szczycie Gór Bystrzyckich (985 m n.p.m.). W przyszłym roku wieże mają stanąć także na Orlicy, nad Zieleńcem oraz na Kłodzkiej Górze, na granicy powiatu kłodzkiego i ząbkowickiego (koszt obu to ok 2 mln zł). Obecnie turyści mogą w powiecie kłodzkim podziwiać górskie panoramy z 12 wież (plus 3 niedostępne).

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kolejna wieża

Program 500 plus kosztuje rocznie podatników ponad 24 mld zł, czyli dwa razy więcej niż uczelnie wyższe i aż 7 razy więcej niż kultura.

Dość dodatkowych opłat za wodę. Siedem wspólnot mieszkaniowych i 3 stowarzyszenia walczą o likwidację niesprawiedliwego podziały mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×