REKLAMA

Biblioteka w Kłodzku będzie nieczynna. Do kiedy?

Biblioteka w Kłodzku będzie przez jakiś czas nieczynna

Biblioteka w Kłodzku musi na kilkanaście dni zawiesić swoją działalność ze względu na prace techniczne. Kiedy znów będzie otwarta?

Biblioteka w Kłodzku będzie nieczynna od 4 do 22 stycznia 2021 roku. Powodem zawieszenia działalności są prace techniczne. Sprawdź, kiedy znów będzie można skorzystać z wypożyczalni. 

Szczepienia i testy dla nauczycieli już w styczniu? Kliknij, aby czytać dalej

 

Co będzie robione? 

Biblioteka Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Kłodzku zapowiada, że w trakcie przerwy zostanie zmieniony system biblioteczny. Miało to być zrobione już w marcu ubiegłego roku, jednak koronawirus pokrzyżował plany władzom i pracownikom biblioteki. Podczas przerwy nie będzie można korzystać z wypożyczalni, czytelni oraz filii. - Niestety to powoduje, że do 22 stycznia 2021 roku ani wypożyczenia, ani zwroty książek nie będą możliwe. Oczywiście termin zwrotu książek przypadający w tym czasie, dla państwa wygody zostanie przesunięty do 1 lutego 2021 roku - tłumaczą przedstawiciele biblioteki. Przepraszają także za niedogodności i obiecują, że od 25 stycznia będą już działać na pełnych obrotach. 

 

Aplikacja Legimi

Biblioteka w Kłodzku oferuje swoim czytelnikom także dostęp do aplikacji Legimi. Jest to baza e-booków oraz audiobooków, którą można mieć na każdym urządzeniu obsługującym aplikację. Wcale nie musi być to wyłącznie czytnik e-booków. Stare kody pozwalające na korzystanie z Legimi wygasły wraz z końcem ubiegłego roku. Teraz chętni czytelnicy mogą pobrać nowe kody dostępu, dzięki którym będą mogli korzystać z Legimi do końca 2021 roku. 

- Od 4 stycznia 2021 r. będzie możliwość otrzymania droga mailową darmowego kodu dostępu do Legimi. W tym celu na adres promocja@biblioteka.klodzko.pl należy przesłać swoje imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej. Aby uzyskać kod, należy być naszym czytelnikiem i posiadać ważna kartę biblioteczną - mówią pracownicy biblioteki. Liczba kodów jest ograniczona do 120. To właśnie dlatego o tym, czy otrzymasz kod, decyduje kolejność zgłoszenia. Na jedną osobę przypada jeden kod. 

Natalia Kołodziej

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć na co pójdzie kasa z budżetu powiatu w 2021 roku

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Biblioteka w Kłodzku będzie nieczynna. Do kiedy?

Polanica-Zdrój: Funkcjonariusze policji ścigali młodego mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Powiat Kłodzki: Zachęcamy do udziału w badaniu . Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

Fot. Zieleniec Ski Arena

Stacje narciarskie w Powiecie Kłodzkim podpisały się pod apelem do Jarosława Gowina. Chcą zniesienia obostrzeń na stokach. Jakie podają argumenty?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×