REKLAMA

Możesz dostać stypendium

18 edycja stypendiów im. Grzegorza Ciechowskiego w gminie wiejskiej Kłodzko – ogłoszenie o naborze wniosków 

 

 

Wójt Gminy Kłodzko rozpoczyna nabór wniosków o przyznanie stypendium im. Grzegorza Ciechowskiego na rok szkolny i akademicki 2017\2018. Stypendium przyznawane jest w dwóch kategoriach: za wyniki w nauce i za osiągnięcia w różnych dziedzinach. Beneficjentami programu stypendialnego są uczniowie oraz studenci w trybie nauczania stacjonarnego w wieku od 13 do 24 lat.

 

Maksymalna kwota stypendium za 10 miesięcy roku szkolnego lub akademickiego wynosi 3 000,00 złotych. 

Kompletne wnioski o przyznanie stypendium wraz z wymaganymi załącznikami należy składać w terminie od dnia 18 lipca do dnia 15 września 2017 roku w Urzędzie Gminy w Kłodzku (ulica Okrzei 8a).

 

Przypominamy, że rozstrzygające jest kryterium dochodowe nie przekraczające 45% minimalnego wynagrodzenia brutto za pracę na jednego członka rodziny (obowiązujące w danym roku kalendarzowym), czyli z kwoty 2 000,00 zł jest to 900,00 zł brutto. 

 

Uprawnieni do wnioskowania o stypendium za osiągnięcia w różnych dziedzinach są: Radni Gminy Kłodzko, dyrektorzy instytucji kultury, organizacje pozarządowe, kluby sportowe i różnego rodzaju stowarzyszenia. Natomiast o stypendium za wyniki w nauce z wnioskiem występuje dyrektor szkoły lub dziekan uczelni. 

 

Wszelkich informacji na temat stypendium udziela przewodnicząca kapituły stypendialnej pani Mariola Huzar (dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Kłodzko): telefonicznie pod numerem 74 8689207 oraz w formie mailowej dyrektor.gbp@gmina.klodzko.pl 

 

Osoby zainteresowane, w celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy na stronę internetową www.gmina.klodzko.pl, zakładka Kultura – Stypendium Ciechowskiego, gdzie znajduje się regulamin programu stypendialnego wraz z wnioskiem do pobrania. 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Możesz dostać stypendium

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×