REKLAMA

Polanica-Zdrój. Pierwsza w Polsce ścieżka do pocovidowych ćwiczeń

Monika Pyrek zachęca do takich ćwiczeń, bo poprawiają one nie tylko naszą kondycję fizyczną, ale także humor

Polanica-Zdrój. Pierwsza w Polsce ścieżka do pocovidowych ćwiczeń. Otworzyła ją lekkoatletka Monika Pyrek

Polanica-Zdrój. Monika Pyrek, nasza lekkoatletka i olimpijka, otworzyła dziś w Polanicy-Zdroju pierwszą w Polsce ścieżkę do pocovidowych ćwiczeń.

W Parku Józefa są cztery stanowiska do ćwiczeń (łatwiejsze), w Paku Leśnym dziesięć kolejnych (trudniejszych). Przy każdym stanowisku umieszczono tablicę z opisem ćwiczenia i zdjęciami, jak wykonuje je nasza tyczkarka. - Ćwiczenia opracowane przez specjalistów z wrocławskiego AWF-u są tak dobrane, że każdy we własnym tempie może je wykonać – ocenia Monika Pyrek. - Zachęcam do takich ćwiczeń, bo poprawiają one nie tylko naszą kondycję fizyczną, ale także humor – dodaje. Ćwiczenia są tak opracowane, że nie trzeba żadnych przyrządów. Wystarczy ławka lub drzewo w parku, aby je wykonać.

 

CZYTAJ TAKŻE:

<<Gdzie jeszcze w tym tygodniu zabraknie prądu? Sprawdź>>

<<Gwiazdy w Nowej Rudzie! Nie mozesz tego przegapić.Kliknij w link>>

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Polanica-Zdrój. Pierwsza w Polsce ścieżka do pocovidowych ćwiczeń

Obrazek użytkownika wolnyczlowiek
  • wolnyczlowiek
  • 02-08-2021

Kto się sprzedaje dla kasy jest zwykła prostytutką. Dwoją się i troją aby ,,zachęcić" do zastrzyku śmierci i przeprowadzaniu eksperymentów medycznych. WSTYD !!!! Obywatelu ->WEJDŹ na strone urzedu miasta poprzez facebooka i przejdź w dół zobaczysz jak burmistrz który namawia do eksperymentów przygotowuje się do 4 fali. Pomieszczenia zamknięte a on bez maski wraz ze swoją bandą. Wolny Człowiek odwołuje sztucznie napędzanego wirusa . Żujemy normalnie goniąc całą tą bandę nierobów utrzymywanych za nasze pieniądze. Pozdrowienia dla inteligentnych ludzi a nie baranów po szczypawce.

Fot. Canva

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło w sobotę, 16 października.

Fot. Julia Kuczała

Radków: Wczoraj Julia Kuczała spotkała się ze swoim amerykańskim lekarzem. Profesor Abdelbaki chce pomagać innym polskim dzieciom.

Fot. Grupa Sudecka GOPR

Góry Stołowe: Ratownicy z Grupy Sudeckiej GOPR otrzymali od gminy Radków działkę budowlaną w Karłowie. W niedalekiej przyszłości powstanie na niej nowa stacja ratownictwa górskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×