REKLAMA

Darmowe szczepienia dla dusznickich seniorów

Seniorzy z Dusznik-Zdroju mogą skorzystać z programu bezpłatnych szczepień na grypę, sfinansowanego z budżetu Gminy Duszniki-Zdrój przy współpracy z przychodnią SALUS.
Programem bezpłatnych szczepień mogą być objęte osoby powyżej 65 roku życia. Zapisy odbywają się w dusznickich przychodniach. Każda osoba zapisuje się w tej przychodni, w której jest zarejestrowana w dniach od 1 do 30 października. Realizacja szczepień odbywać się będzie w listopadzie i grudniu. Liczba szczepionek jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zapytania odnośnie szczepień można kierować do swoich przychodni.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Darmowe szczepienia dla dusznickich seniorów

Fot. MM

Strażacy interweniowali w czwartek, 22 października, na ul. Korfantego w Kłodzku.

Fot. Gmina Kłodzko

Wczoraj w Kłodzku i w Krosnowicach odbyło się spotkanie z inicjatywy wójta Zbigniewa Tura z udziałem senatora Aleksandra Szweda, dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu Mariusza Przybylskiego i kierownika Nadzoru Wodnego w Kłodzku Marka Źródłowskiego. Dotyczyło tego, w jaki sposób można zabezpieczyć mieszkańców przed powodzią.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×