REKLAMA

24 klasy pierwsze

Zarząd Powiatu Kłodzkiego podjął decyzję o ilości klas pierwszych w szkołach średnich w roku szkolnym 2018/2019

W tabeli poniżej podajemy dane dotyczące naboru podstawowego, czyli minimum jakie szkoła musi uzyskać (nabór od 1 do 7 klas pierwszych). To minimum dla dziewięciu szkół wynosi łącznie 24 klasy pierwsze. W uchwale zarządu określono też wartości górne (fakultatywne). Podają one, ile klas pierwszy może utworzyć dana szkoła (od 2 do 10). Łącznie aż 41. Wartości fakultatywne – co pokazują nabory w poprzednich latach – są jednak mało realne.

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 24 klasy pierwsze

Mieszkańcy Młynowa mówią, że ich wioska ma wiele zalet, ale... – Wszystko co jest przed ale, jest nic nie warte – zauważa jeden z mieszkańców Młynowa. O co chodzi?

Epidemia kleszczy, czy nasilająca się psychoza ludzi? Jedno jest pewne – robactwa jest coraz więcej. Sprawdzamy gdzie i jak szukać pomocy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×