REKLAMA

Gaz na Partyzantów

Wybuchł gazu zniszczył mieszkanie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wybuchu gazu doszło w środę, 29 maja, ok. godz. 13.00 w budynku mieszkalnym przy ul. Partyzantów w Kłodzku. Jedna osoba (mężczyzna) trafiła do szpitala. Wybuch nie był na szczęście bardzo groźny. Gaz wybuchł, bo ulatniał się z butli, natomiast butle nie eksplodowały. - Siła wybuchu nie uszkodziła konstrukcji budynku, więc pozostali lokatorzy mogą tam mieszać – mówi Daniel Jakubowski, rzecznik prasowy burmistrza Kłodzka. - Tylko ta jedna rodzina, z mieszkania, w którym wybuchł gaz, straciła dach nad głową, a mieszkanie wymaga remontu – dodaje.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Gaz na Partyzantów

foto: pixabay.com

Sąd skazał go na rok więzienia za aferę w SOKU. Drugi proces, w sprawie przekrętu w PCK, wciąż trwa.

foto: pixabay.com

Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi pozyskało dotacje na wykonanie I etapu prac związanych z remontem dachu Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Starym Wielisławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×