REKLAMA

Odzyskała rower

Mieszkanka Kłodzka odzyskała po półtora roku skradziony jej rower.

Kobieta dostała go z okazji Dnia Matki. Nie zdążyła się nim długo nacieszyć, bo złodziej ukradł rower z piwnicy. W wyniku prowadzonych czynności, policjanci ustalili sprawcę przestępstwa i odzyskali skradziony łup, który znajdował się w jednym z lombardów w powiecie kłodzkim. Mundurowi ustalili też, że 24-letni mężczyzna ma na swoim koncie jeszcze więcej tego typu przestępstw. Okazało się, że kłodzczanin od stycznia 2019 r. włamywał się do piwnic i pomieszczeń strychowych. Kradzione mienie sprzedawał różnym osobom, a rower pozostawił w lombardzie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Odzyskała rower

Fot. Bartosz Tyrawa

Kudowa-Zdrój: Wczoraj kierowcy, jadący w stronę Czech, mogli być nieco zdziwieni. Po ulicy spacerowała krowa.

Fot. Urząd Miasta Kudowa-Zdrój

Kudowa Zdrój: Do wczoraj trwał Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej. Do miasta przyjechało wiele znanych osób. Wśród nich był Antek Królikowski - syn Pawła Królikowskiego, inicjatora festiwalu.

Fot. Redakcja

Nowa Ruda: 7. edycja Festiwalu Góry Literatury już za nami. To było 9 dni pełnych inspirujących i ciekawych spotkań. Sprawdź co wydarzyło się ostatniego dnia festiwalu Olgi Tokarczuk.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×