REKLAMA

Odzyskała rower

Mieszkanka Kłodzka odzyskała po półtora roku skradziony jej rower.

Kobieta dostała go z okazji Dnia Matki. Nie zdążyła się nim długo nacieszyć, bo złodziej ukradł rower z piwnicy. W wyniku prowadzonych czynności, policjanci ustalili sprawcę przestępstwa i odzyskali skradziony łup, który znajdował się w jednym z lombardów w powiecie kłodzkim. Mundurowi ustalili też, że 24-letni mężczyzna ma na swoim koncie jeszcze więcej tego typu przestępstw. Okazało się, że kłodzczanin od stycznia 2019 r. włamywał się do piwnic i pomieszczeń strychowych. Kradzione mienie sprzedawał różnym osobom, a rower pozostawił w lombardzie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Odzyskała rower

Fot. KPP Kłodzko

47-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego jechał z prędkością 115 km/h w obszarze zabudowanym

Po jednej stronie sądowej sali były burmistrz Kłodzka, a obecnie wicewojewoda dolnośląski, po drugiej zwykły mieszkaniec Kłodzka, który - jak sam przyznaje - ma problemy z alkoholem. Sprawa dotyczy spadku po zmarłej trzy lata temu kłodzczance.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×