REKLAMA

Sezon’15 na wyjeździe

Plakat wystawy.

Kolejna odsłona wystawy Sezon’15 Kłodzkiego Klubu Fotograficznego

Kolejna odsłona wystawy Sezon’15 Kłodzkiego Klubu Fotograficznego. W dniach od 3 do 18 czerwca będzie ją można zobaczyć w siedzibie Bractwa Rycerskiego Matki Bożej Królowej Pokoju w Szczytnej (ul. Wolności 7).

Wernisaż odbędzie się w piątek, 3 czerwca, o 18. Wstęp wolny. Wystawa będzie otwarta w czwartki, w godzinach 15-17, oraz w soboty, od 11 do 13. Zwiedzanie w innych terminach możliwe do umówienia pod numerem telefonu 603 223 458.

Autorami zdjęć są Paweł Baranowski, Zbigniew Baranowski, Waldemar Dankowski, Maja Dzierżyńska, Tomasz Gmerek, Janusz Karp, Sławomir Kruszelnicki, Magdalena Mazurek, Bogusław Michnik, Zbigniew Muziewicz, Tomasz Pućkowski, Julita Pyka, Krzysztof Radzimierski, Janusz Skrobot, Wojciech Szewczyk, Anna Toch, Jolanta Ubik, Waldemar Zieliński i Przemysław Ziemacki.

Wystawa Sezon’15 była wcześniej prezentowana na zamku w Nowym Mieście nad Metują w Czechach, w ramach cyklu imprez kulturalnych česko – polské fotografické léto, i w galerii sztuki pARTer w Kłodzku.

KKF

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Sezon’15 na wyjeździe

19-letni chłopak zginął na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło dziś, tuż po 8.00 w Bystrzycy Kłodzkiej.

Nawet na trzy lata może trafić do więzienia mężczyzna odpowiedzielny za kradzież telefonu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×