REKLAMA

Dzień kobiet na stadionie

Mamy do rozdania pięć podwójnych biletów dla Pań z okazji Dnia Kobiet.

Jeżeli chcecie spędzić ten wyjątkowy dzień w nietypowy sposób, zapraszamy do wspólnej zabawy. Zaproszenia otrzyma pięć pierwszych osób, które wyślą do nas maila na adres: a.nowak@gazetanoworudzka.pl w treści maila podając imię i i nazwisko oraz pesel. Na wasze maile czekamy do 6 marca do godz. 12:00. W tytule maila prosimy wpisać klodzko24.eu
Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dzień kobiet na stadionie

W Karłowie powstaje parking na 87 samochodów. W tym 3 miejsca przeznaczone będą dla osób niepełnosprawnych, a 3 dla autobusów. Tempa prac nie spowalniają nawet warunki pogodowe, bo kostka gdy padał śnieg układana była w namiotach.

27 lutego Rada Powiatu Kłodzkiego podjęła uchwałę w sprawie likwidacji Domu Pomocy Społecznej w Szczytnej. Czy to kończy sprawę? Nic podobnego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×