REKLAMA

Dzień kobiet na stadionie

Mamy do rozdania pięć podwójnych biletów dla Pań z okazji Dnia Kobiet.

Jeżeli chcecie spędzić ten wyjątkowy dzień w nietypowy sposób, zapraszamy do wspólnej zabawy. Zaproszenia otrzyma pięć pierwszych osób, które wyślą do nas maila na adres: a.nowak@gazetanoworudzka.pl w treści maila podając imię i i nazwisko oraz pesel. Na wasze maile czekamy do 6 marca do godz. 12:00. W tytule maila prosimy wpisać klodzko24.eu
Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dzień kobiet na stadionie

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×