REKLAMA

Skrobot: Redaktorka Szpytmy wyzywa kłodzczan od s*********

Przeczytaj, co napisał zbulwersowany Janusz Skrobot

 

Pani Magda Groń- dyspozycyjna  „dziennikarka” Burmistrza Szpytmy wyzywa kłodzczan od s..synów, wyrzutków społeczeństwa i poj…bów

Na stronach  internetowych portalu  społecznościowego  www.facebook.com, gdzie wielu z nas ma swój profil, czyli swoją stronę internetową, trafiłem na stronę  naczelnej redaktor  dwutygodnika „Czwartek .info.pl”, Pani Magdy Groń.

Właśnie w tym dwutygodniku ukazują się artykuły opiewające pracę   naszego burmistrza, Pana B. Szpytmy, czyli sukcesy  i tylko sukcesy. Oczywiście tylko te na papierze, bowiem papier ma tę właściwość, że wszystko przyjmie.

Otóż ta zaufana redaktorka Szpytmy opublikowała na ww. stronie internetowej swoją opinię na temat grupy referendalnej następującej treści, cyt.: „Z niekłamaną przykrością stwierdzam, że grupa odpowiedzialna za całe zamieszanie ( przyp. red. REFERENDUM), to banda SKU……. SYNÓW ( ja wykropkowałem, w oryginale  ta Pani nie) i margines społeczny” i dalej „stwierdzam, że udział ( przyp. red. referendum) będzie jedynie udzieleniem poparcia dla bandy zakompleksionych, zdruzgotanych, bezmózgich i totalnie poj****ych   wyrzutków społeczeństwa. Takie jest na ten temat moje zdanie”. Koniec cytatu. Następnie owa młoda „dama” napisała, cyt.: „Czekam , który pierwszy poleci z tym do sądu, bo to jedyne, na co stać tych obsranych w gacie panów – liczenie na odszkodowanka. Może wreszcie sąd zleci zrobienie im badań psychiatrycznych”. Cóż, mamy „ambitną” i  nie przebierającą w słowach „dziennikarkę”, której Pan Bogusław Szpytma ochoczo udziela wywiadów. Tylko czy ambitną? Ja nie umiem odpowiedzieć na to pytanie i mam ten komfort, że nie muszę. To nie moja koleżanka, tylko Szpytmowa.

Znam wszystkich z grupy referendalnej, jak również wielu tych z ponad 3500 osób, którzy mieli okazję podpisać się na listach pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum. Znam również osobiście posłów, szefów wojewódzkich, miejskich i powiatowych struktur partii politycznych, organizacji społecznych, którzy publicznie poparli obywatelską inicjatywę  referendum. Sam do grupy referendalnej nie należę. Dzisiaj żałuję, ale wiem jedno. Wyzywano mnie - to pół biedy. Można krytykować, ale tych tysięcy osób w Kłodzku, które wsparło grupę referendalną i  pójdzie na referendum, nie wolno wyzywać  słowami powszechnie uważanymi za obelżywe.

Nie wolno naruszać czci i godności ludzi… Nawet tych najgorszych. Szanowna Pani, nie wiem, czy była Pani pod wpływem płynów lub środków odurzających, np. leków? Czy napisała  to Pani z  pobudek politycznych, finansowych, czy może w obronie kolegi Bogusia, przepraszam Pana Burmistrza? Wszystko jedno. Nie jest mi obojętne jednak,  ponieważ identyfikuję się z  tymi odważnymi ludźmi i popieram powody referendum, iż moja nieżyjąca mama został nazwana  od k…., a ja od k-  synem.  Może w Pani „elitarnym środowisku” zwykło się tak nazywać obcych sobie   ludzi?  W moim nie. Wobec powyższego oświadczam, obraziła Pani kilka tysięcy nas, kłodzczan, w tym  moją nieżyjącą matkę. Wielu ze spostponowanych  ludzi przelewało krew za wolna Polskę, wielu cierpiało na wszystkich frontach ostatniej wojny, wielu z nich było krzywdzonych w czasach komuny i nazywanych zaplutymi karłami reakcji.  Teraz Pani napluła im w twarz.  Wstyd i hańba tak nazwać wielu prawych i anonimowych kłodzczan. Kto Pani dał takie prawo ? Burmistrz? Rada Miejska ? Kto? Ten od wysyłania nas na grzyby?

Pani zachowania i „światłych” opinii  tolerować nie mam zamiaru. Powiem dobitnie. To skandal, że ktoś kto jest kobietą i redaktorem naczelnym, chcącym  się włączyć tak jak Pani w akcję pisania listów do chorych dzieci, używa takich sformułowań.  Powiem mniej dosadnie niż Pani. Niech Pani – koleżanka i obrończyni  Burmistrza- nie próbuje pisać listów   z okazji nadchodzącego światowego tygodnia listów, bo nawet jeśli napisze je Pani, używając pięknej i pachnącej papeterii, będą śmierdzieć kloaką, rynsztokiem i spleśniałym grzybem, a tego zapachu niech Szanowna Pani Magda Groń  nie wysyła dzieciom. Wystarczyło napisać ów list nam, dorosłym.

Pani pseudoopiniami  dziennikarskimi i etyką dziennikarską niech zajmą się właściwe organy.  Jerzym Pilchem czy Masłowską, używającymi w literaturze wulgaryzmów, to Pani nie jest i długo nie będzie.

Z wyrazami nienależnego szacunku dla Pani, a należnego wszystkim innym Czytelnikom - Janusz Skrobot.

PS. Współczuję serdecznie znajomych i metod zwalczania referendum, Panie Szpytmo. Niech mi Pan wierzy. Ja nigdy ani Panu, ani Panu Urbanowskiemu nie ubliżyłem, a zostałem przez Panów oskarżony o zniesławienie. Co teraz zrobicie? Wiem, jak zwykle nic, bo „nic o tym nie wiedzieliście”.*Janusz Skrobot - jeden z najaktywniejszych forumowiczów portalu Klodzko24.eu.

Kłodzczanin, prawnik, urzędnik samorządowy, członek Zarządu Europejskiego Stwarzyszenia Kucharzy Euro-Toques Polska i Kanclerz Klubu Kulinarnego Hrabstwa Kłodzkiego.Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (156): Skrobot: Redaktorka Szpytmy wyzywa kłodzczan od s*********

Obrazek użytkownika Gf
 • Gf
 • 15-10-2012

Ojej , ale twarz, sorry to nie Pana może wina ale z takim wyglądem do urzędu się Pan pchasz ??? Burmistrz powinien ładnie wyglądać, na człowieka zdrowego i dbającego o zdrowie wtedy też tak jest postrzegany przez mieszkańców i inwestorów. Dzisiaj takie czasy że wygląd człowieka to wizytówka , prosimy nie straszyć tymi zdjęciami na forum. A dziennikarka na fejsie jest chyba osoba prywatna może mysleć i pisac co chce no nie ?
Obrazek użytkownika PO
 • PO
 • 15-10-2012

No nie Ten gościu jest zgraną kartą w tym mieście
Obrazek użytkownika trener
 • trener
 • 15-10-2012

Ten na pewno. Bogusław Szpytma Wykształcenie: filologiczne i ekonomiczne Pasja to samorząd, sprzedaż, w procesie sprzedaży szczególnie komunikacje, negocjacje, sztuka persfazji i wywierania wpływu. Wieloletni szef sprzedaży w Wydawnictwie PWN. Szkolenia z zakresu P- R, sztuki sprzedaży w firmach sektora finansowego ( m.in. Nationale Nederlanden, farmaceutycznego, wydawniczego, i samorządowego). Pasja : sprzedaż i poezja współczesna.
Obrazek użytkownika Remek
 • Remek
 • 15-10-2012

Ja pierdziu Bartek jest o niebo ładniejszy
Obrazek użytkownika DanaB
 • DanaB
 • 15-10-2012

Piękny komentarz do artykułu o wulgarnej redaktorce: [quote]Napisane przez Gf, październik 15, 2012 Ojej , ale twarz, sorry to nie Pana może wina ale z takim wyglądem do urzędu się Pan pchasz ??? [/quote]
Obrazek użytkownika PUP
 • PUP
 • 15-10-2012

W rzeczywistości wygląda jeszcze gorzej
Obrazek użytkownika DanaB
 • DanaB
 • 15-10-2012

To są właśnie odpowiedzi "elokwentnych" i niezwykle moralnych popleczników ratuszowego dworu: nie ważne ile masz w głowie, ważne czy nogi ładne. Żałosne Obłudne
Obrazek użytkownika Gf
 • Gf
 • 15-10-2012

Dajcie dla kontrastu zdjęcie Bogusława Szpytmy - człowieka przystojnego, z miłą aparycją i wyglądem, któremu dobrze z oczu patrzy i który wzbudza powszechne zaufanie.Pan Szpytma pasuje w urzędzie i przed żadną delegacją zagraniczną nie można sie go powstydzić. Reprezentuje nas doskonale.
Obrazek użytkownika DanaB
 • DanaB
 • 15-10-2012

A może dla kontrastu zdjęcie pani redaktor? Cud dziewica choć trollica, jak mawia mój przyjaciel ;D
Obrazek użytkownika młot na debili
 • młot na debili
 • 15-10-2012

[quote]... Napisane przez Gf, październik 15, 2012 Dajcie dla kontrastu zdjęcie Bogusława Szpytmy... któremu dobrze z oczu patrzy i który wzbudza powszechne zaufanie.[/quote] HAHAHA Gdzie te zaufanie wzbudza? :o:o:o U deca?! Tam mu przecież do kieszeni mówi. W oczy oni sobie nie patrzą.
Obrazek użytkownika młot na debili
 • młot na debili
 • 15-10-2012

Ty Gf, daj dziecku do przeczytania tekst tej zbakanej, albo przeczytaj na Dobranoc ;D;D;D
Obrazek użytkownika Marian
 • Marian
 • 15-10-2012

Janusz wrażenia na Ani Grodzkiej tą fotką nie zrobisz.W momencie jak przyjedzie do Kłodzka to pozostań w domu.Jak już to Rysiek Niebieszczanski korzystniej wychodzi na zdjęciu
Obrazek użytkownika młot na debili
 • młot na debili
 • 15-10-2012

A tak na marginesie Janusz, to szkoda było nawet poświęcać czas na napisanie o tej s*** Tylko wulgaryzmami potrafi zabłysnąć, bo widać w normalnym świecie sobie nie radzi. I na koniec Brawo dla rodziców, mamusia chyba jest dumna. Przykre. Wyrazy współczucia dla matki tej dziewczyny.
Obrazek użytkownika Franciszk
 • Franciszk
 • 15-10-2012

Do czego do referendum prowadzi?...... tylko obelgi i nic więcej... Pomoglibyście burmistrzowi jesli uważacie że trzeba było a nie atakujecie ludzi i szczujecie jeden na drugiego, wytykacie ludziom brak zasad moralnych i etycznych i żądacie jednocześnie żeby was ktoś poparł, za daleko już zabrnęliście w złą stronę. Co bedzie po referendum, jak spojrzycie ludziom w oczy bo i tak niczego nie ugracie. Ludzie nie chcą kolejnych zmian , dopiero co wybrali burmistrza. Kłodzko nie bedzie fundowało sobie komisarza zapewne z Platformy a za chwila wyborów na burmistrza bo za dwa lata i tak sa terminowe wybory, szkoda kasy zeby teraz jakis komisarz się przyuczał i rozpisywał wybory na burmistrza , Kłodczanie mają co robić a nie biegać co rok na wybory bo się pewnej grupce ludzi nie podoba że nie rządzą w mieście, dajcie spokój i nie wyzywajcie ludzi.
Obrazek użytkownika Krys
 • Krys
 • 15-10-2012

Kto jak wygląda to wygląda i tyle, ale sposób wypowiadania się jest bardzo, ale to bardzo ważny, więc nie ma co uskuteczniać pyskówki, co niektórzy i tak nie zrozumieją. A tak na marginesie uroda to nie wszystko, coś w mózgu być powinno przynajmniej na określonych stanowiskach.
Obrazek użytkownika PSL
 • PSL
 • 15-10-2012

Co wy porównujecie Skrobota do Niebieszczańskiego,Ten drugi w porywach potrafi rozwiązac nawet całą krzyżówkę z czym do ludu
Obrazek użytkownika Jezus moim pasterzem
 • Jezus moim pasterzem
 • 15-10-2012

Groń naubliżała wszystkim prawda [img]http://images46.fotosik.pl/1806/94e68f69df7b18f1.jpg[/img]
Obrazek użytkownika młody Kłodzczanin
 • młody Kłodzczanin
 • 15-10-2012

Ludzie... serio??? Piszecie o tym jak ktoś wygląda? Co wy, z podstawówki jesteście? W tym artykule ważne sprawy się omawia, a wy się czepiacie wyglądu... Założę się, że jesteście bandą Szpytmy... Idźcie lepiej na grzyby...
Obrazek użytkownika 2xtak
 • 2xtak
 • 15-10-2012

Tutaj nie jest kącik urody tylko forum dyskusyjne, te dziewcze, które nazywa się „redaktorką” chodź do dziennikarki jej daleko, bo wiele ma jeszcze do nauki zwłaszcza z etyki. Współczuję rodzicom takiej córki. [b] Panie Januszu znakomity tekst szacun.[/b]
Obrazek użytkownika Franciszk
 • Franciszk
 • 15-10-2012

Faktycznie tu nie kącik towarzyski więc niech Pan przestanie wrzucać swoje focie.
Obrazek użytkownika Maciek S
 • Maciek S
 • 15-10-2012

Gratulacje dla Burmistrza, że w ogóle zna kogoś takiego jak ta wulgarna "kobieta" znajomość z kimś takim uwłacza każdemu. Z jakiego ona jest podwórka? Rynsztok.
Obrazek użytkownika adrian
 • adrian
 • 15-10-2012

Hipokryta.
Obrazek użytkownika Noel
 • Noel
 • 15-10-2012

A Ty Franciszku myśliśz, że za klawiatury jesteś przystojny ;D;D tylko zakompleksiony z niską samą oceną facet krytykuje drugie faceta. Żałosne Franciszku. Tu nie urodę oceniamy Pana Janusza lecz pseudo Panią redaktor od wulgaryzmów.
Obrazek użytkownika wiedza
 • wiedza
 • 15-10-2012

a wyszło tak jakby młody człowiek aspirujący do ciekawej pracy używa inwektyw licząc na popularność wyszło źle nawet bardzo dziury w mózgu może brak szacunku dla inicjatywy życie jeszcze"kopnie "w tyłek
Obrazek użytkownika oko proroka
 • oko proroka
 • 15-10-2012

Niestety, przeklinające kobiety są zjawiskiem powszechnym, nie tylko w Polsce. Jeśli chcesz by cię traktowano jak damę, zachowuj się jak dama. powiedział pułkownik Pickering do Elizy. -- "Power is the ultimate aphrodisiac" - prezes JK za Henry Kissingerem. Don't worry about the Dyplom uczelni nie oznacza, że człowiek jest produktem skończonym, ale przesłanką, że jest on przygotowany do życia. (Ks. Edward A. Malloy ) Ta Pani jak widać nie jest przygotowana do życia w społeczeństwie.
Obrazek użytkownika yhyhym
 • yhyhym
 • 15-10-2012

damy damy, jak nie damy to sie nie bawimy. czyli czy jak to w polityce nic nie dzieje sie bez przyczyny
Obrazek użytkownika Marlon Brando
 • Marlon Brando
 • 15-10-2012

SUPER PRZYSTOJNY TEKST TEJ DZIEWOI [img]http://images47.fotosik.pl/1589/5083f863221d6458.jpg[/img] - jedna Magda robi karierę śpiewając , [url]http://www.youtube.com/watch?v=Pzf4DDqPGLs[/url] druga próbuje zalatywać DODĄ. Niby rodzina , a jakoś podobieństwa brak.
Obrazek użytkownika oko proroka
 • oko proroka
 • 15-10-2012

Nic nie dzieje się bez przyczyny……….albo jest polecenie od wodza lub indywidualna aktywność, pokazanie się (bicie punktów) tym razem ta pani poległa w tym nurcie kariery…………chyba, że władza to popiera i pochwala - obrażanie mieszkańców.
Obrazek użytkownika Koleżanka z pracy
 • Koleżanka z pracy
 • 15-10-2012

Pracuję w PUP, polityką interesuje się średnio, ale jedno mnie udarza: zagorzała obrona JAnusza Skrobota przez forumowiczów. Czy ktoś z Was z nim pracował? To kapuś, donosiciel, szpiguje kolegów, obrabia tyłek za plecami, strach przy nim cokolwiek powiedzieć. Jak kogoś zobaczy w kiosku viv a vis urzeędu w kolejce po bułkę to sprawdza czy się w zeszycie wyjść wypisał ... Czai się po krzakach o której ludzie do pracy przychodzą. Praca z nim to udręka. Nie chcę takiej władzy w Kłodzku.... Janusz Skrobot "wydzwonił" kiedyś kupe kasy na o 700 czy do innej wróżki a koleżance s pracy potrafi sprawdzić czy na służbowym kompie prywatnych zdjęć nie ma i czy na allegro nie wchodzi (teraz zereszta poblokowane) .... DanaB ... znasdz Janusza z tej strony? A inn? Kto go zna jako kumpla a nie felietonistę?
Obrazek użytkownika Marek
 • Marek
 • 15-10-2012

Napisała to w gazecie czy na fejsie ? bo jesli na fejsie to co nam do tego ?! Niemal każdy przeklina i nie róbcie z siebie świętych, prywatnie każdy ma prawo oceniac sytuacje jak uważa , chyba w gazecie tak nie pisała ? Niedługo zaczniecie jeszcze pod kołdrę zaglądać ludziom żeby dowalic władzom ratuszowym, stuknijcie się drewnianym młotkiem w głowę i nie zapędzajcie się za daleko
Obrazek użytkownika !!!!!!
 • !!!!!!
 • 15-10-2012

Czyżby wyszło szydło z worka i odkrywacie prawdziwa twarz Janusza? Prosze dalej to zaczyna sie robic interesujace...
Obrazek użytkownika Sami Swoi
 • Sami Swoi
 • 15-10-2012

Czekam z utęsknieniem na następne wydanie gazety.Awiżeń niech kupi nowe okulary a Skrobot niech zrobi głęboki oddech
Obrazek użytkownika jacekban
 • jacekban
 • 15-10-2012

[quote]Napisane przez Marek, październik 15, 2012 Napisała to w gazecie czy na fejsie ? bo jesli na fejsie to co nam do tego ?! Niemal każdy przeklina i nie róbcie z siebie świętych, prywatnie każdy ma prawo oceniac sytuacje jak uważa , chyba w gazecie tak nie pisała ? Niedługo zaczniecie jeszcze pod kołdrę zaglądać ludziom żeby dowalic władzom ratuszowym, stuknijcie się drewnianym młotkiem w głowę i nie zapędzajcie się za daleko[/quote] To jest profil redaktora naczelnego lokalnej gazety bo tak się tam pani M. przedstawia. Za takie teksty można wylecieć z roboty w dowolnej rozgarniętej firmie bo źle świadczą o pracowniku i jego zdolności argumentacji oraz radzenia sobie ze stresem, że o wulgarności nie wspomnę. Wyobrażasz sobie, że Time czy też Gazeta Polska albo dowolna inna poważna gazeta pozwoliłaby swojemu dziennikarzowi na takie "odzywki" nawet do przeciwników politycznych? To jest poziom argumentacji na poziomie "zabierz babci dowód", który skompromitował PO parę lat temu. Zobaczcie sobie ostatni wpis pani M. gdzie brnie "w g..." jeszcze dalej. Co innego przypadkowo rzucić "k...." może się zdarzyć. Pani M. gardzi swoimi adwersarzami, nazywa ich s....synami, poj....., a w odpowiedzi na artykuł Skrobota idzie jeszcze dalej - sięga po "żuli Awiżenia" i podobne argumenty. Jeżeli dopuścimy do takiego poziomu dyskusji, z którejkolwiek ze stron, następne będą "garbate nosy" i "śmierdzące bambusy", a dalej argumenty siłowe. Facebook nie jest miejscem gdzie można wyzywać i obrażać ludzi bo to jest taka sama część naszej rzeczywistości jak świat realny. Dziwi mnie bardzo, że młoda osoba tego nie rozumie. Spróbujcie takie teksty jak Pani M. popełnić w Stanach. Zobaczycie co to jest szybka reakcja środowiska. Nie wolno tolerować takiego "wirtualnego" chamstwa. Pani M. nie jest nastolatką z problemami tylko mieni się być dziennikarzem. Gratuluję wszystkim jej facebook'owym znajomym takiej znajomości.
Obrazek użytkownika kumpela z pracy
 • kumpela z pracy
 • 15-10-2012

Opinia to subiektywna ocena, lub pogląd autora wyrażona w formie pisemnej. Ja znam Janusza z pracy w latach 80-tych pracowaliśmy razem jeszcze w sądzie pozwolę sobie powiedzieć, że cechuje się sumiennością i odpowiedzialnością. Był i jest oddanym kolegą na którym zawsze można było polegać. Ponadto jest osobą kreatywną, organizacyjną oraz ma umiejętności w podejmowaniu decyzji w sytuacjach stresowych. Co cechuje Janusza, fantastyczny kolega w pracy kablem nigdy nie był, Janusz jest niemal idealnym człowiekiem. Co więcej posiada zdolności interpersonalne, co daje mu doskonałą wizytówkę w kontaktach z współpracownikami, jak i ludźmi. Pozdrawiam Janusz Koleżanka z Sądu.
Obrazek użytkownika Leszek
 • Leszek
 • 15-10-2012

Wulgarna kobieta może rajcować tylko pijanego żula. :D:D
Obrazek użytkownika jacekban
 • jacekban
 • 15-10-2012

[quote]... Napisane przez Leszek, październik 15, 2012 Wulgarna kobieta może rajcować tylko pijanego żula[/quote] To nie jest ani trochę zabawne, ani nawet śmieszne tylko żenujące. Proponuję skończyć dyskusję o Pani M. bo nie zasługuje nawet, na czterowiersz Tuwima: "Próżnoś repliki się spodziewał Nie dam ci prztyczka ani klapsa Nie powiem nawet pies cię je*ał Bo to mezalians byłby dla psa"
Obrazek użytkownika Bolek
 • Bolek
 • 15-10-2012

Pani Magda na swoim profilu na fb wyraziła swój prywatny pogląd, nie pogląd gazety - to nie jest profil gazety. Że użyła słownictwa powszechnie uznawanego za wulgarne to fakt, ale przypomnę, że od ubiegłego czwartku na tym forum wiele osób ją w identyczny sposób wyzywało i to co napisała było następstwem tych wyzwisk kierowanych na nią anonimowo, przez osoby kryjące się za rożnymi nicami. W tamtej pierwszej wypowiedzi nie użyła żadnego nazwiska osoby związanej z referendum. Postanowiliście Panowie i Panie obsypać ją wyzwiskami i sprowokować, a jak się okazało, że kobieta "ma jaj" tu udajecie urażonych. Panie Januszu, po co ta łzawa martyrologia? Co to ma wspólnego z Pana bieżącą walką polityczną? A po co podbija Pan sobie samoocenę chwaląc się znajomościami - wielu w Kłodzku Pana zna i ma swoje raczej nie pochlebne zdanie. Chyba, to Panowie aktualnie stoicie po stronie ZOMO - wzywanie policji i zatrzymywanie osób za przyklejanie plakatów, czy rozdawanie gazetek to metody z tamtej epoki. A prowokacja z nalepianiem fałszywych plakatów to w czystej linii z arsenału UB pochodzi. Tu już nie ma polityki - to jest rynsztok. I nie mówcie, że ktoś może się czuć urażony satyrą zawartą w KKH - tym najlepiej sami wystawiacie sobie ocenę. A starosta przeszedł samego siebie komunikatem na stronie starostwa - żenada. Wam się wydaje, że możecie wylewać wiadra pomyj na burmistrza i odprysk tego w Was nie trafi? Starosta finansuje 4 tytuły prasowe: Bramę, KHK, GK i Puls Powiatu - czy to nie z podatków?
Obrazek użytkownika pogromca baranów
 • pogromca baranów
 • 15-10-2012

UWAGA! FAŁSZYWKI PRZED REFERENDUM! 15 października 2012 09:59 W związku z kłodzkim referendum, 21 października 2012 r., w sprawie odwołania burmistrza Bogusława Szpytmy i Rady Miejskiej w Kłodzku pojawiła się w obiegu publikacja (do złudzenia przypominająca jedną z lokalnych bezpłatnych gazet), która zawiera kłamstwa dot. działalności Powiatu Kłodzkiego i Starostwa Powiatowego w Kłodzku oraz szkalująca starostę Macieja Awiżenia. Zostało już złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i policja prowadzi czynności w tej sprawie. Bardzo wyważone oświadczenie.Setki osób codziennie otwierają te stronę. Osoby z całego kraju pytają kto jest burmistrzem w Kłodzku, jak nazywa się ten odwoływany, a co kto kazał sfałszować t zapewne wykaże śledztwo.
Obrazek użytkownika Bolek
 • Bolek
 • 15-10-2012

Bardzo wyważone - starosta bierze w obronę prywatną gazetę i nasyła policję. Jak się czuje urażony to powinien jak każdy obywatel wnieść sprawę cywilną, a nie wykorzystywać podległe sobie służby do rozprawy z przeciwnikami politycznymi - czy nie przypomina Wam to anty-komora i ostatniej sprawy z sędzią w Gdańsku? Mam nadzieje, że ogólnopolskie telewizje się tym zajmą, bo mamy kolejny taki przypadek w działaniach PO. Poza tym miałem okazję przeczytać tę gazetkę i jakoś kłamstwa dotyczącego działalności powiatu tam nie znalazłem. Nie jest tajemnicą, że starostwo chce się pozbyć bazy PKS, że likwiduje placówki - są tam uchwały, że chce szkoły zlikwidować, albo oddać w prywatne ręce - proszę poczytać oświatową strategię powiatu, czy kłamstwem jest artykuł o straży granicznej? Czy może o tym, że starostwo finansuje Puls Powiatu? Przecież to jest na stronie starostwa. Można próbować zatuszować prawdę i zastraszyć osoby kolportujące gazetkę, ale to bolszewizm i gdyby starosta miał trochę oleju w głowie to by całą akcję odwołał bo mu się to może odbić czkawką. A poseł GS nie będzie tolerował takich wygłupów, bo akurat teraz PO to nie jest potrzebne. Ale zrobicie jak chcecie ...
Obrazek użytkownika jacekban
 • jacekban
 • 15-10-2012

[quote]Nie jest tajemnicą, że starostwo chce się pozbyć bazy PKS, że likwiduje placówki - są tam uchwały, że chce szkoły zlikwidować, albo oddać w prywatne ręce - proszę poczytać oświatową strategię powiatu, czy kłamstwem jest artykuł o straży granicznej? Czy może o tym, że starostwo finansuje Puls Powiatu? Przecież to jest na stronie starostwa. Można próbować zatuszować prawdę i zastraszyć osoby kolportujące gazetkę, ale to bolszewizm i gdyby starosta miał trochę oleju w głowie to by całą akcję odwołał bo mu się to może odbić czkawką. A poseł GS nie będzie tolerował takich wygłupów, bo akurat teraz PO to nie jest potrzebne. Ale zrobicie jak chcecie ...[/quote] To napiszcie to w Kurierze Kłodzkim albo w Czwartku, a nie udawajcie znanego na lokalnym rynku dwutygodnika i tyle. Jesteście Tchórzami i nawet w tym tekście straszycie Schetyną, a nie np. wybitnym posłem A.D. Bolszewizm to także produkowanie fałszywek przez NKWD czy inne KGB tak żeby oszkalować, skazać i zabić przeciwników politycznych. Nie przypomina czegoś?
Obrazek użytkownika jacekban
 • jacekban
 • 15-10-2012

[quote]Starosta finansuje 4 tytuły prasowe: Bramę, KHK, GK i Puls Powiatu - czy to nie z podatków? [/quote] Możesz rozwinąć skrót GK bo sobie jakoś nie przypominam pieniędzy od żadnego starosty w Głosie Kłodzczan?
Obrazek użytkownika koleżanka z pracy
 • koleżanka z pracy
 • 16-10-2012

Posłużmy się pewnym przykładem. Otóż Meandry Kłodzkie, w których coś próbujesz przekazać stajesz się osioł… to taki intrygant, plotkarz, który nęka, poniża i ośmiesza ludzi. To są twoje „ośle” pisanie machanie tępą siekierką. Zastanów się,jak coś piszesz bo sam sobie zaprzeczasz pisząc że: „Nie wolno naruszać czci i godności ludzi…” A co ty robisz - tobie wolno? Janusz zamiast przejmować się tym, co o Tobie myślą ludzie wyjaśnij przyczynę krytyki.
Obrazek użytkownika koleżanka z pracy
 • koleżanka z pracy
 • 16-10-2012

Ów przekaz, powyżej formułowany jest podczas luźnych przemyśleń do J. Skrobota.
Obrazek użytkownika młot na debili
 • młot na debili
 • 16-10-2012

Dajcie spokój, tu nie ma z kim rozmawiać, tu trzeba pójść 21 PAŹDZIERNIKA do lokali wyborczych i ich odwołać, bo w innym wypadku w tym mieście nigdy nie będzie normalnie. [quote]Napisane przez jacekban, październik 15, 2012 Proponuję skończyć dyskusję o Pani M. bo nie zasługuje nawet, na czterowiersz Tuwima: "Próżnoś repliki się spodziewał Nie dam ci prztyczka ani klapsa Nie powiem nawet pies cię je*ał Bo to mezalians byłby dla psa" [/quote] Dokładnie, Jak to kiedyś powiedział jeden z premierów: "Jest Pan zerem". To tu również pasuje, bo niektórzy mówią, że ona ma jaja. Jeszcze raz gratulacje dla mamusi, musi być dumna.
Obrazek użytkownika Marek
 • Marek
 • 16-10-2012

Do czego prowadzi to referendum ? popatrzcie sami, sięgneliście dna. Coraz bardziej widać że nie chodzi tu o Kłodzko i zwykłych mieszkańców ale o jakąś pyche i chęć udowodnienia czegoś , nie wmówicie mi że chodzi o dobro kłodzka. Chodzi wam tylko o przejęcie ratusza bo burmistrz dobrze sobie radzi i chcecie przejąć urząd z gotowymi projektami i czyjąś pracą a potem podpiąć się pod te sukcesy i powiedzieć że to wasze.
Obrazek użytkownika młot na debili
 • młot na debili
 • 16-10-2012

Marek, co ty z madzią coś wciągasz?!:o:o:o:D:D:D:D
Obrazek użytkownika oh karol
 • oh karol
 • 16-10-2012

skrobot, ale wy sie ludzie dajecie podpuszczac malolacie. najpier kolt teraz Ty. ona nie taka, dobrze wie co robi i jak pisze to tak ma byc, skupiacie na niej cala swoja uwage. myslcie ludzie, skupcie sie na referendum. odwracacie uwage od waznych rzeczy. baneccy zazdrosni bo nie maja skad kasy na gazete brac, inicjatorzy poruszeni i od razu o ratuszu nikt nie mowi, bo macie swoj ulubiony temat pani m. mam wrazenie ze wszscy dali sie tu wmanipulowac w jakies dziwne rozgrywki tej pani, ktora najwyrazniej sie dobrze waszym kosztem bawi.
Obrazek użytkownika Karil
 • Karil
 • 16-10-2012

Pan Skorbot zamiast skupiać się na poważnych sprawach woli podglądać dziewczyny na feceboku, ciekawe co na to żona? Niech Pan zajmie czyms pożytecznym
Obrazek użytkownika Guy Fawkes
 • Guy Fawkes
 • 16-10-2012

Kara w starożytnym Rzymie nakładana za przestępstwa przeciwko godności ludu rzymskiego (crimen maiestatis). Polegała na wymazaniu skazanego z pamięci potomnych, zakazie noszenia jego nazwiska przez potomków i na zniszczeniu jego wszelkich wizerunków. (za wikipedią) George Orwell w powieści Rok 1984 na określenie osoby postawionej w takiej sytuacji użył słowa unperson (nieobywatel, nieosoba). I nie dla tego, że ta Pani przeklina ale dlatego, że robi to celowo z premedytacją i publicznie a jest osobą publiczną pracującą w domu publicznym (parafrazując pewnego posła) czyt. K-CK-SIR. Można tę Panią porównać do Drakunkulusa zwyczajnego piękny kwiat ale wydziela woń zgniłego mięsa.
Obrazek użytkownika superinfo
 • superinfo
 • 16-10-2012

Ciężko jednak zarzucić Januszowi , że coś pominął;D Ma rację. Można krytykować ale nie w ten sposób nie tym tym językiem,ja sobie nie przypominam aby Janusz w ten sposób podsumowywał rządy Szpytmy? Macie jakieś obiekcje co do tego? Ja, nie mam. Pani nie czuje się z tym dobrze, zaręczam. Jestem za tym aby jej nie linczować więcej. Ona jest pionkiem w tej ,,zabawie". Zgadzam się,- istotny jest Ratusz.

Licząca prawie 30 metrów wysokości wieża składa się z platform widokowych na pięciu kondygnacjach. Rozpościerający się z niej widok jest naprawdę imponujący – kusi zarówno turystów, jak i fotografów.

Dzięki milionowemu wsparciu z Unii na Dolnym Śląsku mogą powstać domy opieki, kluby seniora, zatrudnieni zostaną asystenci i opiekunowie, którzy pomogą osobom samotnym, niesamodzielnym, chorym lub z niepełnosprawnościami.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×