REKLAMA

Tragiczny wypadek

Do tragedii doszło nad ranem w Nowej Rudzie. Nie żyją trzy osoby. Dwie trafiły do szpitala.

Osobówka zderzyła się z ciężarówką.
- W Golfie IV jechało pięć młodych osób. Dwie trafiły do szpitala, trzy osoby nie żyją. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i uderzył w ciężarówkę – mówi nam Rafał Chorzewski, szef noworudzkich strażaków.
Do tragedii doszło nad ranem na drodze wojewódzkiej nr 381. Na miejscu pojawiła się policja i sześć wozów strażackich. W akcji uczestniczyli noworudzcy strażacy i jednostki OSP.
Przyczyny wypadku bada policja i prokuratura.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Tragiczny wypadek

Uczestnicy podczas części teoretycznej

Uczniowie z całej Polski będą rywalizować w 17. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc”. Trwa rejestracja szkół na wydarzenie, które odbędzie się już 20 maja 2019 roku w Nowej Rudzie.

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×