REKLAMA

Powiat Kłodzki: Uzdrowiska dołączają do programu szczepień

Powiat Kłodzki: Kolejne punkty szczepień na mapie

Fot. Sawa Polska.org

Powiat Kłodzki: Trzy kolejne punkty szczepień powstały w kłodzkich uzdrowiskach. Sprawdź, gdzie możesz zaszczepić się na koronawirusa.

Powiat Kłodzki: Narodowy program szczepień trwa. Na mapie powiatu pojawiły się trzy dodatkowe punkty, w których mieszkańcy mogą skorzystać ze szczepień na koronawirusa. 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć punkty szczepień w Powiecie Kłodzkim

 

Uzdrowiska w walce z pandemią

Uzdrowiska Kłodzkie dołączają do Narodowego Programu Szczepień przeciwko koronawirusowi. Same szczepienia, zgodnie z harmonogramem i ustaloną kolejnością, zaczną się 25 stycznia. Jednak już od 15 stycznia można zarejestrować się na konkretny termin.

 

Powiat Kłodzki: Uzdrowiska dołączają do programu szczepień

 

Kto będzie się teraz szczepił?

Od 15 stycznia zarejestrować się na szczepienia mogą seniorzy po 80 roku życia. Od 22 stycznia natomiast, rejestrację rozpoczną osoby, które skończyły 70 lat. 

Wszystkie informacje o szczepieniach i związanych z nimi procedurach można znaleźć na stronie internetowej www.gov.pl

 

Jak się zapisać?

Aby zapisać się na konkretny termin należy zadzwonić pod numer tel. 887 846 181. Centrum rejestracji działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 12.00. Możliwy jest również kontakt mailowy. Adres: szczepienia.polanica@uzdrowiska-klodzkie.pl.

 

Darmowy transport

Przypominamy, że od piątku, 15 stycznia w wielu gminach powiatu został uruchomiony bezpłatny przewóz osób na szczepienia. Mogą z niego skorzystać osoby niepełnosprawne i seniorzy, którzy z wielu powodów nie są w stanie dostać się do punktów szczepień. Infolinie zostały uruchomione, aby pomóc w transporcie tym, którzy najbardziej go potrzebują. Będą działały do odwołania.

Powiat Kłodzki: Darmowy transport na szczepienia. Kliknij, aby zobaczyć listę telefonów

Natalia Kołodziej, inf. Uzdrowiska Kłodzkie

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powiat Kłodzki: Uzdrowiska dołączają do programu szczepień

Kłodzko: Zbigniew Ziobro podał przyczynę śmierci dziewczynki z Kłodzka. Nowe, dramatyczne fakty wychodzą na światło dzienne.

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×