REKLAMA

Maseczki dla mieszkańców

Jak dezynfekować maseczkę?

Jak dezynfekować maseczkę?

Gmina Miejska Duszniki-Zdrój kupiła maseczki wielorazowego użytku dla mieszkańców miasta

2 kwietnia rozpoczęła się dystrybucja maseczek. Zostaną one dostarczone bezpośrednio do skrzynek pocztowych domów i mieszkań.
Maseczki będą rozdawane sukcesywnie, zgodnie z otrzymaną dostawą. Nie wszyscy otrzymają maski od razu. - Prosimy o zachowanie cierpliwości – dotrzemy do wszystkich mieszkań i domów.
Ilość otrzymanych masek będzie wynikała z zadeklarowanej ilości osób zamieszkujących daną nieruchomość w deklaracjach o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 
Maseczki będą rozdawanie za darmo. Roznosić je będą strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dusznikach-Zdroju oraz pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu.
Wraz z maseczką otrzymają państwo ulotki informacyjne. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nimi - poinformowały władze miasta.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Maseczki dla mieszkańców

fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Trwa remont mostu nad rzeką Białą Lądecką na drodze powiatowej w Nowym Gierałtowie. w zakres prac remontowych wchodzi odnowienie konstrukcji mostu i podpór oraz dostosowanie dojazdów do mostu. Projekt przewiduje wykonanie nowej konstrukcji przęsła, wykonanie nowej żelbetowej płyty pomostowej, naprawę przyczółków, wykonanie nowej nawierzchni jezdni na obiekcie i na dojazdach do obiektu oraz montaż nowej balustrady stalowej.

Komuś podobały się pelargonie z miejskich donic i kaskad w Lewinie Kłodzkim, że chyba postanowił przenieść je do swojego ogródka czy na swój balkon.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×