REKLAMA

Spisz się i wygraj nagrody

Od 1 kwietnia trwa Narodowy Spis Powszechny 2021! Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce, a podstawową metodą jest samospis internetowy. Wejdź na www.nsp2021.spis.gov.pl i spisz się już dziś, nie czekaj do ostatniej chwili, do 7 lipca masz szansę na nagrody.

Jak się spisać?
Spisać można się:
- przy pomocy komputera, tabletu lub telefonu, korzystając z aplikacji na stronie: spis.gov.pl,
- dzwoniąc na infolinię spisową 22 279 99 99 i wypierając kanał “Spisz się przez telefon”
Dla osób, które nie mają możliwości skorzystania z tych metod Wojewódzki Urząd Statystyczny we Wrocławiu utworzył 169 punktów spisowych, działających przy Urzędach Gmin oraz cztery zlokalizowane w Urzędzie Statystycznym we Wrocławiu oraz oddziałach w Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu. Przy zachowaniu reżimu sanitarnego w punktach spisowych można skorzystać ze stanowiska komputerowego.

Czekają nagrody!
Już dziś zgłoś swój udział w loterii Narodowego Spisu Powszechnego 2021! Do wygrania karty o wartości 500 i 1000 zł, a w losowaniu finałowym aż 16 samochodów osobowych.
W loterii może wziąć udział każdy, kto samodzielnie spisze się przez Internet i pobierze unikalny 10-znakowy kod, a następnie zgłosi go na stronie: loteria.spis.gov.pl. Najbliższe losowania 8 i 18 czerwca oraz 2 i 9 lipca. Losowanie finałowe, w którym wezmą udział wszystkie zgłoszenia odbędzie się 14 lipca.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Spisz się i wygraj nagrody

Fot. Czytelnicy

Strachocin: Czołowe zderzenie dwóch aut, są poszkodowani.

Kobiecym Okiem: Letnie wydanie naszego magazynu cieszy się dużym zainteresowaniem. Już teraz możesz obejrzeć go w wersji cyfrowej.

W Kłodzku powstała dyskoteka. Dziś nastąpi jej otwarcie. Jak wygląda?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×