REKLAMA

III Rajd Zdrojowy

Już za niedługo odbędzie się ostatnia runda Amatorskiego Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów rajdów samochodowych do Lądka Zdroju na trzecia rundę Amatorskiego Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej która odbedzie się w dniach 12-13 Sierpnia 2017.
Podczas ,, III Rajdu Zdrojowego" postaramy się dostarczyć zawodnikom oraz kibicom sporą dawkę adrenaliny i rajdowych emocji. Przygotowujemy dziesięć odcinków specjalnych położonych w naszej malowniczej ,, Rajdowej Kotlinie " podzielonych na dwa dni rajdowej rywalizacji o łącznej długości 36 km oesowych.Wpisowe dla zawodników to 450zł. W harmonogramie dnia pierwszego znajdzie się odbiór administracyjny, badania kontrolne, zapoznanie z trasa oraz Prolog składajacy się z 2,2 km odcinka przejeżdżanego dwa razy w godzinach:
OS1 - 16.00
OS2 - 18.00.
Dzień drugi będzie nielada wyzwaniem dla zawodników ponieważ bedą mieli do pokonania 8 odcinków na które składają się dwa odcinki pokonywane dwa razy w jedna stronę a następnie dwa razy odwrotnie. Długości tych odcinków to:
OS3,5 - 7.00 i 9.00
OS4,6 - 7.15 i 9.15
OS7,9 - 12.00 i 14.00
OS8,10 - 12.15 i 14.15
Oficjalny START wraz z odprawą dla zawodników planowany jest na Rynku w Lądku Zdroju dnia 12.08 o godzinie 15.00.
METĘ oraz rozdanie nagród planujemy na godzine 17.30.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): III Rajd Zdrojowy

Bardzo wysoką karę może zapłacić osoba, która bezprawnie wcięła cztery ośmiometrowe świerki w Dusznikach.

Policja zatrzymała kolejną osobę, która kierowała samochodem pomimo sądowego zakazu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×