REKLAMA

Rajdowe Przejazdy Charytatywne

Kupując cegiełkę będzie można przejechać się na miejscu pilota w prawdziwej rajdówce po mini odcinku specjalnym

Miejski Ośrodek Kultury w Szczytnej oraz amatorska grupa kierowców rajdowych w składzie: Mariusz Koziarski, Patryk Zuterek, Rafał Dziki, Adam Górski oraz Malwina Zuterek serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Rajdowych Przejazdach Charytatywnych podczas XXIII Wielkiej Fety Agroturystycznej. Kupując cegiełkę za kwotę 20zł będzie można przejechać się na miejscu pilota w prawdziwej rajdówce po mini odcinku specjalnym, zlokalizowanym przy ul. Leśnej w Szczytnej. MiniOes, liczący kilkaset metrów, w 100% będzie odzwierciedlał prawdziwy odcinek specjalny, dzięki czemu poczują się Państwo jak na prawdziwym rajdzie. Emocji na pewno nie zabraknie! Baza Rajdowych Przejazdów Charytatywnych znajdować się będzie na parkingu przy Przedszkolu Publicznym ul. Leśna 1. Cały dochód przeznaczony będzie na leczenie małych mieszkanek Szczytnej- Julii, Wiktorii oraz Mii. Warto pomagać! Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Rajdowe Przejazdy Charytatywne

Policja zatrzymała kolejną osobę, która kierowała samochodem pomimo sądowego zakazu.

19-letni chłopak zginął na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło dziś, tuż po 8.00 w Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×