REKLAMA

Uderzyła w słup telekomunikacyjny

Chwile grozy przeżyła mieszkanka Kłodzka, która zasnęła za kierownicą swojego samochodu i uderzyła w słup telekomunikacyjny.

Do zdarzenia doszło 12 czerwca około 14.28. Podróżująca samochodem marki Opel Corsa zasnęła za kierownicą i uderzyła w słup telekomunikacyjny. Na szczęście samej poszkodowanej nic strasznego się nie stało, mocno  uszkodzone zostało natomiast auto. Pierwszej pomocy, jeszcze zanim na miejsce przybyło pogotowie udzielili strażacy, których w sumie przy zdarzeniu pracowało aż 12.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Uderzyła w słup telekomunikacyjny

Obrazek użytkownika Hiacynta
  • Hiacynta
  • 15-06-2017

Strażacy , są kochani ,
Obrazek użytkownika Hiacynta
  • Hiacynta
  • 15-06-2017

Strażacy , są kochani ,
Bójką kilkunastu mężczyzn zakończyła się sobotnia impreza w polanickim klubie Colombina. Interweniowała policja. Kilku uczestników zadymy trafiło do szpitala

Samorządowcy są podzieleni. Wciąż nie wiadomo jak będzie przebiegała nowa ósemka

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×