REKLAMA

Kłodzkie Targi Ogrodnicze

30 września zapraszamy na skwer przy Moście Św. Jana.

Co się będzie działo? Jesień zawita do naszych domów, ogrodów i na działki. Zapraszamy na Kłodzkie Targi Ogrodnicze w godz. 10:00 – 17:00. Nie zabraknie stoisk ogrodniczych, pokazów, konkursów i porad. Będą też pokazy kulinarne – będzie trochę o wędzeniu, grillowaniu, gotowaniu i wyciskaniu. Na stoiskach pojawi się również zdrowa żywność ziemi kłodzkiej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzkie Targi Ogrodnicze

Program 500 plus kosztuje rocznie podatników ponad 24 mld zł, czyli dwa razy więcej niż uczelnie wyższe i aż 7 razy więcej niż kultura.

Dość dodatkowych opłat za wodę. Siedem wspólnot mieszkaniowych i 3 stowarzyszenia walczą o likwidację niesprawiedliwego podziały mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×