REKLAMA

Mali, wielcy ludzie

fot. Gmina Kłodzko

fot. Gmina Kłodzko

fot. Gmina Kłodzko

fot. Gmina Kłodzko

fot. Gmina Kłodzko

fot. Gmina Kłodzko

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Jaszkowej Dolnej, została wyróżniona w konkursie Piękna Wieś Dolnośląska 2017 w kategorii „Najlepsze przedsięwzięcie odnowy wsi”

Finał konkursu miał miejsce w w Niedźwiedzicach w gminie Chojnów. Mali strażacy z Jaszkowej rozbawili i zachwycili zgromazoną publiczność. Byli to najmłodsi laureaci w historii konkursu. Nagrodę z rąk Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Ewy Mańkowskiej oraz Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego Tadeusza Samborskiego odebrali Wicewójt Urszula Panterałka, druh Michał Pawlik – inicjator projektu oraz młodzi strażacy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Mali, wielcy ludzie

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×