REKLAMA

Nasz przystojniak w finale

Znamy finalistów konkursu Mister Dolnego Śląska 2020. W gonie 16 pretendentów jest jeden przystojniak z powiatu kłodzkiego

Finały konkursu odbędą się 18 września podczas gali Miss i Mister Dolnego Śląska. To wtedy poznamy nowych reprezentantów naszego województwa w konkursie Mister Polski. O ten zaszczyt ubiegać się będzie 16 mężczyzn, wśród nich 18-letni Dawid Dudek ze Stronia Śląskiego (na zdjęciu). Mister Polski to wydarzenie, które w ostatnich latach stało się renomowaną marką w Polsce. Najbardziej znany laureat tego konkursu w ostatnich latach to Rafał Maślak, uczestnik takich programów jak: Dancing with the Stars, Agent Gwiazdy, Dance Dance Dance, juror programu SuperModelka Plus Size; Rafał Jonkisz, uczestnik takich programów jak: Dancing with the Stars, Agent Gwiazdy, bloger i fashion model, właściciel marki odzieżowej BALMORA.

Natomiast w finale Miss Dolnego Śląska Nastolatek o tytuł powalczy 25 kandydatek. W tej grupie jest jedna piękność z powiatu kłodzkiego. To Oliwia Łukasiewicz ze Szklarni (18 lat).

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (6): Nasz przystojniak w finale

Obrazek użytkownika Mk
 • Mk
 • 26-08-2020

Nasz Kłodzki Przystojniak radny Bartczak jutro na sesji rozjedzie jak walec Lubię Kłodzko i Burmistrza .Będą się trzęsły mury hali OSIR .Co z przetargiem Kotłowni na Wojciecha Ulewa ! Jak miasto przygotowane było i jest ! Będą za nie udzieleniem absolutorium .To jest najlepszy radny w historii miasta .
Obrazek użytkownika MO
 • MO
 • 26-08-2020

Do „MK”, patrz na tekst jakie bzdury piszesz, przestań bredzić i pisać co masz na myśli, masz płaski dowcip. Przestań bredzić i powiedz wreszcie, co ciebie boli?
Obrazek użytkownika Mk
 • Mk
 • 27-08-2020

Do MO !oglądałeś dzisiejszą sesję! Potęgą dyplomacji radnego Bartczaka rozbiła zakusy Ślaka ! Wrodzona zręczność i dobór odpowiednich słów załatwiło wszelkie sprawy !tak źe po Sesji Burmistrz sam podszedł do radnego chwały.
Obrazek użytkownika Mk
 • Mk
 • 27-08-2020

Do MO !oglądałeś dzisiejszą sesję! Potęgą dyplomacji radnego Bartczaka rozbiła zakusy Ślaka ! Wrodzona zręczność i dobór odpowiednich słów załatwiło wszelkie sprawy !tak źe po Sesji Burmistrz sam podszedł do radnego chwały.
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 27-08-2020

Słuchy donoszą źe Michał Kolt jedzie do Moskwy na szkolenie do KGB .Oczywiście, to Michał będzie szkolił ,jak sam stwierdził w liście do Putina on jest najlepszy .
Obrazek użytkownika MO
 • MO
 • 28-08-2020

Oglądałem XXI sesję RM chciałem wpisać swoje uwagi co do zachowania radnego Szlaka – ale komentarze są zablokowane. We współczesnych latach, uwagi krytyczne są raczej dobrze odbierane przez samorząd - ale nie w Kłodzku szkoda bowiem władze mogą się dużo dowiedzieć od mieszkańców nie blokując dostępu do komentarzy zakrawa to na dyktaturę i strach co napisze teraz niepotrzebny mieszkaniec.

Fot. WL

Ołdrzychowice Kłodzkie: Około godz. 9:00 na DW 392 doszło do zderzenia trzech aut. Droga jest zablokowana. Co się stało?

Fot. MM

Kłodzko: Czy samochód został porzucony i podpalony? Czekamy na komunikat służb.

Fot. KWP Wrocław

Przewrócił krzyż i przesunął płytę nagrobną. 33-latek został zatrzymany w areszcie. Co grozi mu za znieważenie miejsca spoczynku zmarłego?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×