REKLAMA

Przychodnia wciąż do wzięcia

Za 2,1 mln zł nie poszła. Teraz wystawiono ją za 1,9 mln.

W pierwszym przetargu (9 czerwca) nie udało się sprzedać budynku po przychodniach lekarskich przy ul. Zawiszy Czarnego w Kłodzku. Starostwo wystawiło nieruchomość ponownie na sprzedaż. Tym razem za 1,9 mln zł. Przetarg odbędzie się 28 sierpnia. Sprzedaż tej nieruchomości to jeden z punktów planu naprawczego dla kłodzkiego ZOZ-u, bo powiatowy szpital z roku na rok zadłuża się coraz bardziej. – Mamy za dużo budynków. Ich utrzymanie sporo kosztuje. Chcemy kumulować usługi w jednym miejscu – argumentował przed uchwaleniem planu naprawczego Maciej Awiżeń, starosta kłodzki. Powierzchnia użytkowa wystawionego na sprzedaż budynku to 783,6 m kw. (bez piwnicy). Obiekt trzykondygnacyjny, podpiwniczony, z poddaszem nieużytkowym. Nieruchomość posiada dostęp do sieci energetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej. Budynek ujęty jest w gminnej ewidencji zabytków. Dotychczas pełnił funkcję Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej (przychodnie).

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Przychodnia wciąż do wzięcia

Fot. KPP Kłodzko

47-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego jechał z prędkością 115 km/h w obszarze zabudowanym

Po jednej stronie sądowej sali były burmistrz Kłodzka, a obecnie wicewojewoda dolnośląski, po drugiej zwykły mieszkaniec Kłodzka, który - jak sam przyznaje - ma problemy z alkoholem. Sprawa dotyczy spadku po zmarłej trzy lata temu kłodzczance.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×