REKLAMA

Młotkiem w radnego

Mieszkaniec Szczytnej zaatakował radnego. 62-latek uderzył samorządowca młotkiem w głowę

Do zdarzenia doszło w piątek, 17 lutego, w Szczytnej. To wtedy mieszkający w Szczytnej furiat zaatakował Jerzego Króla, radnego powiatowego Platformy Obywatelskiej. Napastnik uderzył go młotkiem w głowę. Policja zatrzymała 62-letniego sprawcę który zaatakował sąsiada. Natomiast ranny samorządowiec trafił o szpitala. - Napastnik został aresztowany. Sąd, na nasz wniosek, zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt tymczasowy. Sprawcy postawiliśmy zarzut usiłowania zabójstwa – mówi Jan Sałaki, szef kłodzkiej prokuratury. 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Młotkiem w radnego

Obrazek użytkownika Izka
  • Izka
  • 27-02-2017

Pedofile z Teatru Powszechnego wykorzystali sprawę naszego księdza Mateusza Urdzeli jako zasłone dymną by nie mówić podczas debety poświęconej spektaklowi "Klątwa" o okropnościach jakich dokonali. Posłuchajcie sami https://www.facebook.com/powszechny/videos/1042282385877453/

Bystrzyca jest mi o tyle bliska, że mieszkam w niej wiele lat; z nią związałem te dobre dni i część kiepskich lat. Nie sposób więc przejść obojętnie obok jubileuszu miasta – uzasadnia Edward Kul.

foto: ilustracyjne: pixabay.com

Egzaminy na motocyklowe prawo jazdy w Kłodzku? O tym rozmawiano w starostwie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×