REKLAMA

Wernisaż zdjęć w bibliotece

Dzisiaj o godz. 18.00 wernisaż wystawy Olgii Szonowej "Miejsce zamieszkania".

 

Dzisiaj o godz. 18.00 wernisaż wystawy Olgii Szonowej "Miejsce zamieszkania".

Fotografie prezentują resztki obozowej infrastruktury oraz zwyczajne życie mieszkańców osiedli wchodzących dawniej w skład Gułagu.

W trakcie wernisażu odbędzie się także przemowa Janusza Kobrynia, z Koła Związku Sybiraków w Bystrzycy Kłodzkiej.

Wystawa "Miejsce Zamieszkania" powstała przy Centrum Naukowo-Informacyjnym "Memoriał" w Sankt Petersburgu, którego pracownicą jest autorka zdjęć. 

Wernisaż odbędzie sie w Saloniku Prasowym (Czytelni Głównej) Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kłodzku (pl. B. Chrobrego, wejście główną bramą ratusza). Początek o godz. 18.00.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wernisaż zdjęć w bibliotece

fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Trwa remont mostu nad rzeką Białą Lądecką na drodze powiatowej w Nowym Gierałtowie. w zakres prac remontowych wchodzi odnowienie konstrukcji mostu i podpór oraz dostosowanie dojazdów do mostu. Projekt przewiduje wykonanie nowej konstrukcji przęsła, wykonanie nowej żelbetowej płyty pomostowej, naprawę przyczółków, wykonanie nowej nawierzchni jezdni na obiekcie i na dojazdach do obiektu oraz montaż nowej balustrady stalowej.

Komuś podobały się pelargonie z miejskich donic i kaskad w Lewinie Kłodzkim, że chyba postanowił przenieść je do swojego ogródka czy na swój balkon.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×