REKLAMA

Wernisaż zdjęć w bibliotece

Dzisiaj o godz. 18.00 wernisaż wystawy Olgii Szonowej "Miejsce zamieszkania".

 

Dzisiaj o godz. 18.00 wernisaż wystawy Olgii Szonowej "Miejsce zamieszkania".

Fotografie prezentują resztki obozowej infrastruktury oraz zwyczajne życie mieszkańców osiedli wchodzących dawniej w skład Gułagu.

W trakcie wernisażu odbędzie się także przemowa Janusza Kobrynia, z Koła Związku Sybiraków w Bystrzycy Kłodzkiej.

Wystawa "Miejsce Zamieszkania" powstała przy Centrum Naukowo-Informacyjnym "Memoriał" w Sankt Petersburgu, którego pracownicą jest autorka zdjęć. 

Wernisaż odbędzie sie w Saloniku Prasowym (Czytelni Głównej) Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kłodzku (pl. B. Chrobrego, wejście główną bramą ratusza). Początek o godz. 18.00.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wernisaż zdjęć w bibliotece

foto: pixabay.com

Zakończył się projekt pn. „Dolnośląski Bon na Innowacje”. Tym samym 79 przedsiębiorców z Dolnego Śląska otrzymało wsparcie finansowe na modernizację, usprawnienie czy udoskonalenie swojej działalności.

foto: użyczone

Były zniszczenia, była kradzież, sprawa trafiła na policję i biurko prokuratora. Kto i dlaczego nie chce budowy kopalni w Ścinawce Śr.?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×