REKLAMA

Fotografie na zamku

Ta praca, autorstwa Magdaleny Przebiędy z Bystrzycy Kłodzkiej, będzie jedną z prezentowanych na najnowszej wystawie Kłodzkiego Klubu Fotograficznego.

Kłodzki Klub Fotograficzny pokaże się w Czechach

„Sezon’16” to tytuł wystawy Kłodzkiego Klubu Fotograficznego, jaka w dniach 30 lipca – 4 września będzie można oglądać w zamku w Nowym Mieście nad Metują w Czechach. Wernisaż odbędzie się w sobotę, 30 lipca, o 15.

Autorami prac są: Paweł Baranowski, Zbigniew Baranowski, Waldemar Dankowski, Maria Dzierżyńska, Tomasz Gmerek, Janusz Karp, Sławomir Kruszelnicki, Bogusław Michnik, Zbigniew Muziewicz, Bogdan Paszkiewicz, Magdalena Przebięda, Tomasz Pućkowski, Julita Pyka, Krzysztof Radzimierski, Wojciech Szewczyk, Anna Toch, Waldemar Zieliński, Przemysław Ziemacki.

mat. KKF

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Fotografie na zamku

Policja zatrzymała kolejną osobę, która kierowała samochodem pomimo sądowego zakazu.

19-letni chłopak zginął na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło dziś, tuż po 8.00 w Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×