REKLAMA

Złom jeździ po naszych drogach

Kłodzki patrol inspekcji transportu drogowego zatrzymał do kontroli samochód ciężarowy marki IVECO o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500 kg.

Okazało się, że auto ma poważnie pękniętą felgą. Krokodyle nie mieli wątpliwości co do tego, że wykryta awaria jest skutkiem długotrwałego i notorycznego przekraczania dopuszczalnej masy całkowitej pojazdu, którego podzespoły ze zmęczenia materiałowego uległy zniszczeniu. Kierowca został ukarany mandatem karnym oraz zakazano mu dalszej jazdy bez zmiany koła na sprawne. Zapasowego koła w aucie jednak nie było.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Złom jeździ po naszych drogach

Do państwa Marii i Zdzisława Kasper z Bystrzycy Kłodzkiej przyszła pracownica Zakładu Usług Komunalnych z dwoma policjantami. - Tak walili w drzwi, że mało zawału nie dostałam - mówi roztrzęsiona Maria Kasper.

foto: pixabay.com

Rolnicy, którzy chcą zabezpieczyć swoje uprawy przed skutkami suszy, mogą do 22 listopada składać wnioski o dotację na inwestycje w obszarze nawadniania w gospodarstwie rolnym.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×