REKLAMA

Złom jeździ po naszych drogach

Kłodzki patrol inspekcji transportu drogowego zatrzymał do kontroli samochód ciężarowy marki IVECO o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500 kg.

Okazało się, że auto ma poważnie pękniętą felgą. Krokodyle nie mieli wątpliwości co do tego, że wykryta awaria jest skutkiem długotrwałego i notorycznego przekraczania dopuszczalnej masy całkowitej pojazdu, którego podzespoły ze zmęczenia materiałowego uległy zniszczeniu. Kierowca został ukarany mandatem karnym oraz zakazano mu dalszej jazdy bez zmiany koła na sprawne. Zapasowego koła w aucie jednak nie było.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Złom jeździ po naszych drogach

Przedstawiamy dane frekwencyjne w drugiej turze wyborów prezydenckich w niedzielę, 12 lipca.

Fot. MM

Mieszkańcy powiatu kłodzkiego od rana głosują w wyborach prezydenckich. Póki co w lokalach wyborczych nie ma kolejek. Nie doszło także do niepokojących zakłóceń.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×