REKLAMA

Zatrzymany na gorącym uczynku

Policjanci zatrzymali 18-latka, który posiadał środki odurzające. Policjanci ustalili, że mężczyzna częstował marihuaną swojego kolegę

Obecnie policjanci sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków. Teraz zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat. Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji Kłodzku podczas obchodu rejonu służbowego w Kłodzku zatrzymali 18-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Wczoraj w południe dzielnicowi w centrum Kłodzka zatrzymali 18-latka u, którego w kieszeni znaleźli marihuanę. W wyniku dalszych czynności policjanci ustalili, że 18-latek wcześniej częstował narkotykami swojego 20-letniego kolegę.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy zatrzymany wcześniej też zajmował się ich dystrybucją.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zatrzymany na gorącym uczynku

Każdego roku samorząd województwa przeznacza ze swojego budżetu 5 mln zł na ochronę zabytków. W tym roku pieniądze te pozwolą przeprowadzić renowację i najpilniejsze prace konserwatorskie przy 146 obiektach, w tym w siedmiu w powiecie kłodzkim.

To już pewne. Reaktywują linię.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×